شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 16:52 منتشر شده در مورخ: 1399/05/17 شناسه خبر: 1634784

جلسه مجلس برای بررسی رأی اعتماد به وزیر پیشنهادی صمت

جلسه مجلس برای بررسی رأی اعتماد به وزیر پیشنهادی صمت
بررسی برنامه و صلاحیت حسین مدرس خیابانی برای تصدی وزارت صنعت، معدن و تجارت و اخذ رأی اعتماد در دستور کار روز چهارشنبه (22 مرداد) مجلس قرار دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ دستور هفتگی صحن مجلس شورای اسلامی در روزهای یکشنبه و چهارشنبه (19 و 22 مرداد) اعلام شد.

ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات در مورد طرح دو فوریتی الحاق یک بند به تبصره یک قانون بودجه  سال 99 کل کشور (قیر رایگان)، گزارش کمیسیون فرهنگی درباره لایحه اهداف، وظایف و اختیارات وزارت ورزش و جوانان و همچنین گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد لایحه دو فوریتی افزایش سرمایه‌ شرکت‌های پذیرفته شده در بورس و اوراق بهادار یا فرابورس ایران از طریق صرف سهام با سلب حق تقدم بخشی از دستورکاهای مجلس در صحن علنی مجلس است.

بررسی برنامه و صلاحیت حسین مدرس خیابانی برای تصدی وزارت صنعت، معدن و تجارت و اخذ رأی اعتماد در دستور کار روز چهارشنبه مجلس قرار دارد.

انتخاب ناظر یا ناظرین مجلس در ستاد ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی، شورای عالی اجرای سیاست‌های کلی اصل 44 قانون اساسی، شورای عالی ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت، شورای عالی بیمه سلامت کشور، شورای عالی بیمه، شورای عالی آموزش و تربیت فنی و حرفه‌ای و مهارتی و همچنین شورای عالی سلامت و امنیت غذایی از دیگر دستور کارهای مجلس در هفته آتی است.

انتهای پیام/ا

https://www.dana.ir/1634784
ارسال نظر
نظرات