شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 19:42 منتشر شده در مورخ: 1399/05/17 شناسه خبر: 1634794
سرپرست پلیس راه استان زنجان:

ترافیک نیمه سنگین در آزاد راه های استان زنجان/ مسافرتها غیرضروری در زنجان افزایش یافته است

ترافیک نیمه سنگین در آزاد راه های استان زنجان/ مسافرتها غیرضروری در زنجان افزایش یافته است
عظیمی سرپرست پلیس راه استان زنجان با اشاره به افزایش ترافیک در محورهای اصلی استان زنجان گفت: در حال حاضر ترافیک در محورهای استان زنجان افزایش یافته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمد علی عظیمی در گفت و گو با خبرنگار موج رسا; با تاکید براینکه از روز گذشته تا امروز ترافیک در محورهای اصلی استان زنجان افزایش یافته است اظهار کرد: متاسفانه مردم نسبت به شیوع بیماری کرونا در این دو روز بی توجه شدند و با بی توجهی به شیوع بیماری به مسافرت می روند.

وی تصریح کرد: هم اکنون ترافیک در محور زنجان- قزوین، زنجان- تبریز، زنجان- بیجار افزایش یافته و شاهد ترافیک نیمه سنگین هستیم.
سرپرست پلیس راه استان زنجان خاطر نشان کرد: قطعا این بی توجهی در افزایش تعداد مبتلایان به بیماری کرونا تاثیر گذار است و تعداد مبتلایان افزایش می یابد.
وی با اشاره به اینکه در طول 24 ساعت گذشته خوشبختانه هیچ موردی از تصادفات جاده ای را در استان زنجان نداشتیم افزود: اگر مردم قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند و به خطرات احتمالی بی توجهی به قانون بیندیشند قطعا آمار تصادفات جاده ای کاهش می یابد.
عظیمی با بیان اینکه عامل بیش از 90 درصد تصادفات در استان زنجان انسانی است تاکید کرد: همچنان انحراف به چپ، تخطی از سرعت مطمنئه و خواب آلودگی بیشترین عامل تصادفات در استان زنجان است.
وی خاطر نشان کرد: امیدواریم که مردم شیوع بیماری کرونا را جدی بگیرند و از مسافرتهای غیرضروری خودداری کنند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1634794
ارسال نظر
نظرات