شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: بین الملل
ساعت: 15:29 منتشر شده در مورخ: 1399/05/18 شناسه خبر: 1634921
هاآرتص گزارش داد:

خودزنی رژیم صهیونیستی از هراس حزب‌الله

خودزنی رژیم صهیونیستی از هراس حزب‌الله
یک روزنامه صهیونیستی گزارش داد که ارتش این رژیم روز گذشته یکی از پهپادهای خود را به‌اشتباه در مرزهای شمالی سرنگون کرده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ پایگاه خبری «عرب۴۸»، امروز (شنبه)، به نقل از روزنامه صهیونیستی «هاآرتص» گزارش داد پهپادی را که روز گذشته ارتش رژیم صهیونیستی سرنگون کرد، متعلق به خود این ارتش بوده است.

طبق گزارش هاآرتص، ارتش رژیم صهیونیستی پیش از آنکه اطمینان حاصل کند پهپاد یادشده وابسته به خود آنهاست، با این گمان که این پهپاد از لبنان وارد فلسطین اشغالی شده است، پهپاد خود را سرنگون کرده است.

«آویخای ادرعی» سخنگوی عربی ارتش رژیم صهیونیستی، روز گذشته، در توئیتی گفته بود که ارتش شب گذشته یک پهپاد را که به منطقه «جبل الشیخ» در فلسطین اشغالی نفوذ کرده بود، رهگیری و آن را سرنگون کرده است.

در بیانیه روز گذشته ارتش رژیم صهیونیستی در این خصوص آمده بود: «آمادگی [ارتش] در جبهه‌های شمالی بسیار بالاست و اجازه نقض حاکمیت اسرائیل را نخواهد داد».

در همین ارتباط، برخی منابع خبری، صبح روز گذشته نیز از به صدا درآمدن آژیرهای خطر در منطقه «الجلیل الغربی» در مرز فلسطین اشغالی با لبنان خبر داده بودند که لحظاتی بعد از گزارش این خبر اعلام شد که آژیرها به اشتباه به صدا درآمده است.

پیشتر نیز رژیم صهیونیستی در سناریویی دروغین از نفوذ تعدادی از رزمندگان جنبش حزب‌الله لبنان به فلسطین اشغالی خبر داده بود که حزب‌الله در بیانیه‌ای ضمن تکذیب این خبر، اعلام کرد که هیچ اقدامی در این خصوص انجام نداده و ترس شدید نیروهای رژیم صهیونیستی از انتقام این جنبش علت درگیری‌ در مرز بوده است.

انتهای پیام/

منبع: فارس

 

https://www.dana.ir/1634921
ارسال نظر
نظرات