شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 15:52 منتشر شده در مورخ: 1399/05/18 شناسه خبر: 1634924
واکنش بازیکن لیگ برتر کشور به کمک‌های مومنانه:

فرهنگ غنی ایرانی و اسلامی یکی از فرهنگ‌های بشری برای نودوستی است

فرهنگ غنی ایرانی و اسلامی یکی از فرهنگ‌های بشری برای نودوستی است
سلمان شهبازی بازیکن سابق لیگ برتر کشور گفت: فرهنگ غنی ایرانی واسلامی همواره یکی از فرهنگ های تمدن بشری در خصوص نوع دوستی و کمک به نیازمندان بوده است که همچنان قداست خویش را حفظ کرده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ بازیکن سابق لیگ برتر کشور و شهرداری یاسوج در گفت و گو با خبرنگار پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ، با اشاره به کمک های مومنانه گفت: فرهنگ غنی ایرانی واسلامی همواره یکی از بهترین فرهنگ های تمدن بشری در خصوص نوع دوستی و کمک به نیازمندان بوده است که قداست این فرهنگ همچنان محفوظ مانده است.

وی افزود: مردم ایران اسلامی در موقعیت های مختلف به صورت خود جوش در برنامه ها و کمک رسانی و تمام امور خیر در زمینه های مختلف عملکرد درخشانی از خود نشان دادند.

سلمان شهبازی تصریح کرد: بدون شک حضور هوشمندانه نخبگان، خیران، هنرمندان، ورزشکاران، فعالان اقتصادی ، موسسه های خیریه که دل در گرو این خاک مقدس دارند با اتحاد و همدلی قاب سخاوت را ترسیم کنیم.

این بازیکن سابق شهرداری یاسوج و لیگ برتر گفت: در این ایام سخت کرونا و رکود اقتصادی وخالی شدن سفره های خالی خیل انبوهی از هموطنان شرافتمند شده عدالت اجتماعی حکم می کند که به نیازمندان توجه بیشتری شود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1634924
ارسال نظر
نظرات