شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 16:37 منتشر شده در مورخ: 1399/05/18 شناسه خبر: 1634934
نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس:

مجتمع شیلات سپیددشت به بخش خصوصی واگذار می‌شود

مجتمع شیلات سپیددشت به بخش خصوصی واگذار می‌شود
ویسکرمی گفت: مجتمع شیلات سپیددشت با بیش از ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی، آماده واگذاری به بخش خصوصی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مهرداد ویسکرمی در گفت‌وگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهار داشت: شیلات سپیددشت با پیشرفت بیش از ۸۰ درصد، طبق ماده ۲۷ برای ادامه کار و بهره برداری به بخش خصوصی واگذار خواهد شد.

وی افزود: خوشبختانه با پیگیری هایی که از اداره کل منابع طبیعی استان، مدیریت برنامه ریزی و مدیرکل شیلات استان صورت گرفته، شیلات سپیدشت در قالب ماده ۲۷ برای تکمیل و راه اندازی به بخش خصوصی واگذار خواهد شد که انشاالله مراحل مزایده برگزار و سرمایه گذار آن مشخص خواهد شد.

نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: ۱۰ درصد باقی مانده این پروژه توسط بخش خصوصی تکمیل و به بهره‌برداری خواهد رسید و با توجه به شرایط ویژه‌ای که شیلات سپیددشت دارد می توان با راه اندازی صنایع تبدیلی و آبی کردن زمین‌های کشاورزی، یک تحول خیلی مهمی ایجاد کرد.

وی با اشاره با اشتغال زایی در این پروژه خاطر نشان کرد: تنها در بخش شیلات حدود هزار نفر اشتغالزایی ایجاد شده و با ورود هلدینگ به این بخش بیش از هزاران نفر اشتغالزایی خواهد شد.

ویسکرمی تصریح کرد: با ورود هلدینگ به این بخش می‌توان صنایع تبدیلی مانند کنسرو سازی، ماهی خوشک، فیله و…راه اندازی کرد؛ پیگیر مسائل صنایع تولیدی استان هستم و به زودی شاهد خبرهای خوبی در زمینه اشتغال خواهیم بود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1634934
ارسال نظر
نظرات