شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 11:57 منتشر شده در مورخ: 1399/05/19 شناسه خبر: 1635079
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی سیستان و بلوچستان مطرح کرد؛

غلبه برنامه ریزی بر بودجه در مسیر توسعه سیستان و بلوچستان

غلبه برنامه ریزی بر بودجه در مسیر توسعه سیستان و بلوچستان
مهرداد عرب اول گفت: تمرکز سازمان مدیریت برنامه ریزی سیستان و بلوچستان در مسیر توسعه استان بیشتر بر حوزه برنامه ریزی است و بودجه در اولویت بعدی قرار دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از عصرهامون؛ مهرداد عرب اول، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی سیستان و بلوچستان با حضور در جمع خبرنگاران پایگاه خبری و تحلیلی به منظور تبریک روز خبرنگار و عرض خداقوت گویی، بیان کرد: عصرهامون از رسانه‌های فعال، به روز، دقیق و قابل استناد است به گونه ای که در سازمان مدیریت و برنامه ریزی از اخبار این رسانه استفاده می شود.

 وی ادامه داد: اگر نقدی توسط عصرهامون می شود، بررسی ها نشان داده که منصفانه بوده و مشخص است که کارشناسی شده است، بنابراین بر خود وظیفه دانستم به عنوان یک مسئول در سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان از مدیرمسئول و مجموعه خبرنگاران این رسانه تقدیر کنم، این سازمان در راستای ارتقای فعالیت های رسانه ای آماده هر گونه همکاری است.
 
این مقام مسئول با آرزوی توفیق برای خبرنگاران عصرهامون که با قلم صریح و صادقانه خویش، اخبار را اطلاع رسانی می کنند، ادامه داد: خبرنگاری تنها یک شغل نیست، بلکه مجموعه ای از مشاغل و هنرهاست، خبرنگاران چراغ پر فروغی را می مانند که در راه بالندگی و پیشرفت سرزمینشان بدون در نظر گرفتن چالش ها و مشکلات پیش رو خالصانه تلاش می کنند و قلم می زنند.
 

اولویت های برنامه و بودجه

وی با اشاره به اولویت های این سازمان بیان کرد: به طور معمول سعی کردیم در حوزه برنامه ریزی بیشتر متمرکز شویم تا بودجه، چراکه بودجه تقسیم غنائم است، تا برنامه مدون و خوبی نباشد، بودجه هرز می شود.
 
عرب اول تصریح کرد: بنابراین از زمانی که مسئولیت این سازمان را بر عهده گرفتم، حوزه برنامه‌ریزی را خیلی تقویت و به این بخش اعتنا کردم.
 
وی با اشاره به توزیع اعتبارات امسال سیستان و بلوچستان بر اساس مطالعات آمایش سرزمین گفت: اینکه توزیع اعتبار را بر اساس آمایش انجام‌ می شود، در حرف ساده است، اینکه اعتبارات بخشی را کم کنیم، تبعات سنگینی دارد، بالاخره مدیر دستگاه نمی پذیرد و خیلی ها بر نمی‌تابند، اما چون اعتقاد به برنامه‌ریزی دارم این اقدام را انجام دادند و امید است که با حمایت این رسانه قدرت بگیریم و بیش از پیش به این موضوع بپردازیم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1635079
ارسال نظر
نظرات