شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 13:09 منتشر شده در مورخ: 1399/05/19 شناسه خبر: 1635109
رئیس سازمان صمت سیستان و بلوچستان خبر داد؛

ماموریت ویژه سیستان و بلوچستان برای تامین دام کشور/ شناسایی 2547 واحد صنفی و اقتصادی متخلف

ماموریت ویژه سیستان و بلوچستان برای تامین دام کشور/ شناسایی 2547 واحد صنفی و اقتصادی متخلف
داود شهرکی گفت: با توجه به ماموریت ویژه سیستان و بلوچستان برای تامین دام کشور به دنبال افزایش سهمیه واردات این کالا هستیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از عصرهامون، داود شهرکی، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان در نهمین جلسه ستاد تنظیم بازار استان که پیش از ظهر امروز برگزار شد، بیان کرد: در زمینه تامین کالاهای اساسی از جمله گوشت قرمز منجمد، مرغ، شکر، آرد و دیگر اقلام در استان هیچ مشکلی وجود ندارد و سمیه های استانی در حال جذب است.
 
وی با بیان این که امسال برنامه ریزی ها در جهت تامین و توزیع کالاهای اساسی و به سمت افزایش سهمیه و توزیع در شهرهای محروم استان است، ادامه داد: در سیستان و بلوچستان بیش از ۴۶ هزار واحد صنفی با پروانه کسب، ۹ اتاق اصناف، ۱۶۲ اتحادیه و ۱۶۸ فروشگاه زنجیره ای مشغول به فعالیت است.

به گفته شهرکی، در سیستان و بلوچستان ۴۳ شعبه نمایندگی و شرکت پخش، ۳۰ سردخانه فعال، ۷۱۸ انبار، ۶ واحد کشتارگاه دام، چهار کشتارگاه طیور و ۹ واحد تولیدی بسته بندی وجود دارد که از ظرفیت‌های استان در جهت نگهداری و توزیع اقلام و کالاهای اساسی محسوب می شود.


وی افزود: در چهار ماهه امسال  ۶۳ هزار و ششصد و پنجاه و چهار بازرسی در استان از واحد‌های صنفی و اقتصادی صورت پذیرفت، در همین ارتباط ۲ هزار و پانصد و چهل و هفت پرونده تخلف تشکیل شد.

این مقام مسئول بیان کرد: طبق مصوبه ستاد تنظیم بازار، ۱۸ تن گوشت منجمد گوساله که پیش از این جذب شده است با قیمت ۵۹ هزار تومان و به منظور تنظیم بازار توزیع می شود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1635109
ارسال نظر
نظرات