شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 12:40 منتشر شده در مورخ: 1399/05/19 شناسه خبر: 1635117

سعید جلیلی و فریدون عباسی مسائل حوزه نفت و گاز را بررسی کردند

سعید جلیلی و فریدون عباسی مسائل حوزه نفت و گاز را بررسی کردند
نشست کارشناسی اعضای کارگروه نفت و گاز دولت سایه با حضور سعید جلیلی و فریدون عباسی رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  نشست کارشناسی اعضای کارگروه نفت و گاز دولت سایه با حضور سعید جلیلی، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و فریدون عباسی رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

ارائه راهکارها در برخی حوزه‌های نفت و گاز و همچنین آشنایی کمیسیون انرژی مجلس یازدهم با ظرفیت کارشناسی این کارگروه، از جمله برنامه‌های این نشست بود.

 در این جلسه تشریح موضوعاتی نظیر بررسی وضعیت توسعه میادین نفت و گاز کشور به ویژه میادین مشترک و دلایل عقب ماندگی و همچنین راهکارهای جبران آن توسط کارشناسان کارگروه ارائه شد.

همچنین ارائه نمای کلی از وضعیت بهینه سازی و ارائه پیشنهاد جهت کاهش شدت مصرف انرژی با توجه به ظرفیت کشور بر اساس اقدامات صورت گرفته طی سالهای گذشته، از دیگر محور های ارائه شده در این جلسه بود.

موضوعات و مشکلات ناشی از عدم اصلاح ساختار فعلی وزارت نفت و شرکت های تابعه و بررسی چالش ها و راهکارهای توسعه مطلوب زنجیره ارزش نفت و گاز در بخش پالایش و پتروشیمی، بخش های دیگری از نشست مشترک کارگروه نفت و گاز دولت سایه با فریدون عباسی را تشکیل داد.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1635117
ارسال نظر
نظرات