شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 14:19 منتشر شده در مورخ: 1399/05/19 شناسه خبر: 1635172
شهردار شهرکرد:

طرح زیرگذر و روگذر ورودی شهرکرد اجرا می‌شود

طرح زیرگذر و روگذر ورودی شهرکرد اجرا می‌شود
بهادر عبدالغنی شهردار شهرکرد گفت: طرح زیرگذر و روگذر ورودی شهرکرد از شرق در محل میدان معلم با قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء نهایی شده است که عملیات اجرایی آن پس از تصویب این طرح در جلسات مرتبط آغاز می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از جهانبین نیوز؛ بهادر عبدالغنی شهردار شهرکرد پیش از ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: یکی از بزرگ ترین پروژه‌های شهرداری شهرکرد برج های دو قلو است  که چند سالی است بلاتکلیف مانده و نیازمند 400 الی 500 میلیارد سرمایه‌گذاری است.

وی تصریح کرد: برای تکمیل طرح برج های دو قلو به احتمال زیاد فراخوان مزایده داده شود.

عبدالغنی با اشاره به اینکه املاک بلوکه شده برای شهرداری هیچ منفعتی ندارد اذعان داشت: املاک بلوکه شده باید تبدیل به احسن شود.

وی با اشاره به اینکه  مصوبه برخی از طرح های مهم شهرکرد را از شورای شهر گرفته ایم  گفت: 12 طرح جدید با 40 میلیارد ریال اعتبار از سوی شورای اسلامی شهرگرفته شده است.

عبدالغنی با بیان اینکه برای گرانی مسکن نیز ورود پیدا کرده ایم خاطر نشان کرد: ایجاد ظرفیت‌های جدید در حوزه ساخت و ساز و زمین از راهکارهای رفع مشکلات مرتبط با زمین و مسکن در مرکز چهارمحال و بختیاری به ‌شمار می‌رود.

وی عنوان کرد: تکمیل کمربندی‌های جنوب و شمالی مرکز چهارمحال و بختیاری و اتصالات آن‌ها نقش موثری در کاهش ترافیک دارد.

عبدالغنی  با تاکید بر اینکه ساماندهی مشاغل مزاحم باید در شهرکرد انجام شود عنوان کرد:  به علت آماده نبودن زیرساخت‌های جابجایی اصناف و کم بودن منابع مالی این کار زمانبر است.

وی اظهار کرد: برای احیا بافت های فرسوده  شهر نیز اعتبارات ملی بازآفرینی پایدار شهری با متولی گری شهرسازی اقدامات لازم صورت می گیرد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1635172
ارسال نظر
نظرات