شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 18:02 منتشر شده در مورخ: 1399/05/19 شناسه خبر: 1635243
فرمانده انتظامی مازندران اعلام کرد

اخلال 50 میلیاری در نظام اقتصادی توسط یک شرکت تولیدی مازندران/ 3 متهم دستگیر شدند

اخلال 50 میلیاری در نظام اقتصادی توسط یک شرکت تولیدی مازندران/ 3 متهم دستگیر شدند
سردار مرتضی میرزایی از شناسایی و دستگیری 3 متهم به اخلال در نظام اقتصادی به ارزش 50 میلیارد ریال یک شرکت تولیدی در یکی از شهرستان های شرق مازندران خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از بلاغ، سردار مرتصی میرزایی عصر امروز در جمع خبرنگاران گفت: در پی کسب خبری مبنی بر جعل اسناد و مدارک و اخلال در نظام اقتصادی در زمان خرید گندم از سوی یک شرکت تولیدی در یکی از شهرستان های شرق مازندران، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس امنیت اقتصادی قرار گرفت.

وی تصریح کرد: کارآگاهان و کارشناسان پلیس امنیت اقتصادی با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده پلیسی دریافتند، مدیرعامل یک شرکت تولیدی با همکاری 3 همدستش پس از انجام اقدامات مجرمانه در زمان خرید گندم از کشاورزان در ادامه با کم فروشی و تقلب در زمان عرضه آرد مورد نیاز مراکز تولید نان بیش از 50 میلیارد ریال به جیب زد.

فرمانده انتظامی استان مازندران با اشاره به شناسایی 4 متهم از دستگیری 2 مرد و یک زن در این پرونده خبر داد و افزود: متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی تحویل شدند و تلاش برای دستگیری متهم دیگر همچنان ادامه دارد.

میرزایی با اشاره به راه اندازی پلیس امنیت اقتصادی در مازندران از جمله اهداف راهبردی این پلیس را ایفای نقش موثر و راهبردی در جهت تمهید ، تحکیم و تثبیت امنیت در بستر و فضای فعالیت های نظام اقتصادی و همچنین تشدید مبارزه مجدانه و مقتدرانه با مقاسد اقتصادی با رویکرد پیشگیرانه و کشف پیش دستانه دانست.

فرمانده انتظامی استان مازندران از کشف 236 میلیارد ریالی انواع کالای قاچاق طی سال جاری خبر داد و افزود: در حوزه مقابله با قاچاق تجهیزات و لوازم بهداشتی مورد نیاز برای پیشگیری و مقابله با ویروس منحوس کرونا نیز 138 هزار و 449 قلم لوازم ارایشی و بهداشتی، 11 هزار و 39 عدد تجهیزات پزشکی کشف شد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1635243
ارسال نظر
نظرات