شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 18:06 منتشر شده در مورخ: 1399/05/19 شناسه خبر: 1635250
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان رضوی خبر داد

تحویل 110 واحد مسکونی به خانواده‌های نیازمند در خراسان رضوی

تحویل 110 واحد مسکونی به خانواده‌های نیازمند در خراسان رضوی
آسوده گفت: در مرحله دوم رزمایش مواسات و به مناسبت دهه ولایت 110 واحد مسکونی با تمرکز بر ایتام امروز افتتاح و تحویل داده شد همچنین یک مجموعه 24 واحدی در صالح آباد کلنگ‌زنی شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حبیب‌الله آسوده، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان رضوی در گفت‌وگو با صبح توس، اظهار کرد: 175 هزار بسته معیشتی در مرحله اول رزمایش مواسات و همدلی و در مرحله دوم این رزمایش که از عید قربان شروع شده و تا پایان شهریور ماه ادامه دارد، بیش از 200 هزار بسته معیشتی بین نیازمندان توزیع می‌شود که در مجموع از ابتدای شیوع ویروس کرونا تا پایان شهریور ماه 375 هزار بسته معیشتی توزیع می‌شود.

وی افزود: در بحث اطعام در ماه مبارک رمضان بیش از 2 میلیون و پانصد هزار پرس غذا بین افراد نیازمند در خراسان رضوی توزیع شد و در دهه ولایت با کمک خیرین یک میلیون و صد هزار پرس غذا به افراد تحت پوشش کمیته امداد و دیگر نیازمندان اهدا شد.

آسوده تصریح کرد: به مناسبت دهه ولایت 110 واحد مسکونی با تمرکز بر ایتام امروز افتتاح و تحویل داده شد و یک مجموعه 24 واحدی در صالح آباد کلنگ زنی شده است و با این اقدام در صالح آباد مددجوی بی خانمان نخواهیم داشت.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان رضوی گفت: امروز110 طرح اشتغال با ظرفیت اشتغالزایی برای 200 نفر به خانواده‌های تحت پوشش کمیته امداد تحویل داده شد و همچنین 110 جهیزیه به زوج‌های نیازمند دریافت این کمک‌ها تحویل داده شد و امیدواریم هرچه سریع‌تر شر این ویروس منحوس کنده شود تا به وضعیت مطلوب‌تری برسیم.

وی خاطر نشان کرد: در گام سوم از مرحله دوم رزمایش بزرگ مواسات و همدلی که در محرم امسال برگزار می‌شود، با کمک هیئت‌های مذهبی و سایر دستگاه‌های متولی طرح «اطعام حسینی» برگزار می‌شود همچنین در روز عید قربان 2 هزار قربانی به نیابت از مدافعان و شهدای سلامت قربانی شدند و گوشت جمع آوری شده بین نیازمندان توزیع شد.

آسوده بیان کرد: از اینجا از تمام خیرین و نیکوکاران دعوت می‌کنم تا با کمک‌های خود و پیوستن به پویش کمک مؤمنانه نگذارند افراد نیازمند و متأثر از کرونا، در این ایام فشاری به آن‌ها وارد شود.

کمیته امداد امام خمینی(ع) از شروع ویروس کرونا تاکنون به کمک آسیب دیدگان از کرونا شتافته است و در این راستا از خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد که سرپرست خود را به دلیل کرونا از دست داده‌اند، حمایت‌های ویژه‌ای از جمله اعطای کمک‌های بلاعوض 5 تا 10 میلیون تومانی، انجام داده است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان رضوی ادامه داد: توسط مرکز نیکوکاری پند، واقع در دانشگاه علوم پزشکی مشهد افرادی که به ویروس کرونا مبتلا می‌شوند و توان مالی چندانی ندارد شناسایی می‌شوند و تاکنون کمک‌های بسزایی به آن‌ها داده شده است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1635250
ارسال نظر
نظرات