شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 19:55 منتشر شده در مورخ: 1399/05/19 شناسه خبر: 1635261
خبر خوش معاون دادگستری کهگیلویه و بویراحمد؛

شبکه فاضلاب مسکن مهر نجف آباد یاسوج ساماندهی می شود

شبکه فاضلاب مسکن مهر نجف آباد یاسوج ساماندهی می شود
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: با تلاش و پیگیری این معاونت و کوشش ادارات متولی مشکل فاضلاب مجموعه آپارتمانهای مسکن مهر نجف آباد حل می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح زاگرس، عیسی حسنی در جمع خبرنگاران گفت: با توجه به اینکه مشکلات این حوزه رسانه ای گردید، از سوی رئیس کل محترم دادگستری استان به این معاونت دستور داده شد، با حضور در محل و پیگیری، مشکل اهالی بررسی و راهکارهای کوتاه و بلند مدت برای حل مشکلات بررسی و حمایت، شود.

معاونت پیشگیری از وقوع جرم دادگستری بلافاصله با متولیان و مدیران کل ادارات متولی موضوع تماس گرفته  وضمن مکاتبه، تشکیل جلسه داده که  ، نهایتاً مقرر شد، مشکل فاضلاب این مجموعه ها که بیش از ۴۰۰ واحد می باشند حل شود. 
 
حسنی افزود: با پیگیری‌های معاونت پیشگیری و دادستان محترم عمومی و انقلاب مرکز استان و سایر نهادهای متولی به ویژه دفتر امور شهری استانداری و معاون محترم اقتصادی استاندار طرح‌های موردنظر شرکت آب و فاضلاب شهری و روستایی کهگیلویه و بویراحمد در جلسه‌ای در روز جاری بررسی و نهایتا مقرر گردید حداکثر ظرف ۴ ماه آینده نسبت به ایجاد شبکه انتقال فاضلاب به تصفیه‌خانه شهر  یاسوج اقدام و زیرساخت های لازم برای این اقدام و اصلاحات لازم در شبکه تصفیه صورت گیرد. 
 
وی بیان کرد: همچنین مقرر گردید تا حصول نتیجه طرح اصلی، به صورت موقت و طی اقدامات کوتاه مدت برای حل مشکلات فاضلاب این مجموعه ها اقداماتی برنامه ریزی و اجرا شود. 
 
حسنی در پایان خاطرنشان کرد: از زمان حضور رئیس محترم جدید  قوه قضاییه، وظایف معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه در استان‌ها بیش از پیش به ویژه در بعد اسیبهای اجتماعی افزایش یافته و در راستای جلوگیری از افزایش جرائم و البته کمک به نهادها و متولیان دولتی در جهت ارائه خدمات اجتماعی تکالیفی بر عهده این معاونت گذاشته شده است. در استان کهگیلویه و بویراحمد نیز این اقدامات زیر نظر رئیس کل محترم دادگستری استان و البته با هماهنگی و همکاری معاونت دادستان محترم عمومی و انقلاب مرکز استان انجام می‌شود. امیدواریم بتوانیم خدمتگزار خوبی برای مردم عزیز استان باشیم.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1635261
ارسال نظر
نظرات