شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 20:13 منتشر شده در مورخ: 1399/05/19 شناسه خبر: 1635288
شهردار تویسرکان خبر داد؛

پاکدستی نیروی خدمات شهری تویسرکان و بازگرداندن کیف پول به صاحبش

پاکدستی نیروی خدمات شهری تویسرکان و بازگرداندن کیف پول به صاحبش
احسان پیری گفت: نیروی خدمات شهری شهرداری تویسرکان کیف پر پول و مدارک را به صاحبش بازگرداند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از عصر همدان؛ این روزها گرچه بسیاری از مردم در شرایط بد اقتصادی زندگی خود را می گذرانند اما هیچ گاه دست از تلاش، کوشش فعالیت برای رضای خدا بر نمی دارند و تنها به فکر کسب روزی حلال هستند.

بارها اتفاق افتاده که از صدا و سیما و یا خبرگزاری های مختلف شاهد پیدا کردن کیف پول و بازگردان آن به صاحبش از سوی افراد متعدد بوده ایم و اما این رویداد زیبا نیزدر تویسرکان رخ داده است.

در این باره احسان پیری، شهردار تویسرکان در گفت و گو با خبرنگار عصرهمدان، از عمل خداپسندانه یکی از نیروهای خدمات شهری تویسرکان یاد کرد و گفت: آرش لطفعلی از نیروهای جوان، فعال و پاکدست خدمات شهری تویسرکان است که به تازگی کیفی پر از پول و مدارک شخصی پیدا کرده بود.

وی اظهار کرد: چک های حامل و مبالغی به صورت نقدی در مجموع ۱۵۴ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال بود و علاوه بر آن تمامی مدارک صاحب کیف نیز در آن قرار داشت و لطفعلی که در حین انجام وظیفه کیف را یافته بود با وجود سختی زندگی این روزها آن را به صاحبش بازگرداند.

پیری این اقدام خداپسندانه را موجب افتخار شهرداری تویسرکان دانست و افزود: این گونه رفتارها و عملکردها نشانه امانتداری نیروهای خدمات شهری است.

به گزارش عصر همدان؛ امروز شهردار تویسرکان از آرش لطفعلی این نیروی امانتدار شهرداری تجلیل کرد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1635288
ارسال نظر
نظرات