شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 10:21 منتشر شده در مورخ: 1399/05/20 شناسه خبر: 1635351
نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس:

برگزاری کنکور نباید سلامت داوطلبان را به مخاطره بیندازد

برگزاری کنکور نباید سلامت داوطلبان را به مخاطره بیندازد
مصطفی طاهری، نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر برگزاری کنکور سراسری برای سلامت داوطلبان مشکل ساز می‌شود، ضروری است زمان برگزاری آن به تعویق بیفتد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  مصطفی طاهری امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار موج رسا; اظهار داشت: کنکور سراسری باید بر اساس ضوابط اعلامی توسط ستاد کرونا و در شرایط مطلوبی برگزار شود.

 
وی با بیان اینکه اگر برگزاری کنکور سراسری برای سلامت داوطلبان مشکل ساز می‌شود، ضروری است زمان برگزاری آن به تعویق بیفتد، افزود: تعداد بسیاری از داوطلبان در انتظار برگزاری این کنکور هستند اما باید شرایط لازم فراهم شود.
 
نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: کارشناس امر در این زمینه نیستم و باید شرایط کشور و دستورالعمل‌های ستاد مرکزی کرونا در این زمینه مورد توجه باشد.
 
طاهری با اشاره به ارسال پیام‌ها و مستندانی توسط مردم در زمینه عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی در برگزاری کنکور دکتری و ارشد، افزود: مرجعی در کشور به ویژه ستاد کرونا  اطلاعاتی در این زمینه ارائه نکرده است.
 
وی با اشاره به صحبت‌های رئیس مجلس شورای اسلامی در زمینه برگزاری کنکور ارشد و دکتری، بیان داشت: ایشان هم برضرورت پیگیری ستاد کرونا و مجلس برای برگزاری مطلوب کنکور و رفع مشکلات آن و سپس تصمیم‌گیری مناسب تاکید کردند.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1635351
ارسال نظر
نظرات