شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 11:47 منتشر شده در مورخ: 1399/05/20 شناسه خبر: 1635402
سرپرست معاونت حمل‌ونقل شهرداری قزوین:

چراغ‌های راهنمای شهر قزوین پیام ضد کرونا می‌دهند

چراغ‌های راهنمای شهر قزوین پیام ضد کرونا می‌دهند
شیما زرآبادی‌پور، سرپرست معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قزوین گفت: چراغ‌های راهنما در تقاطع‌های پرتردد شهر قزوین با پیام‌های ضد کرونا مردم را به خانه فرامی‌خوانند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ شیما زرآبادی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین اظهار کرد: چراغ‌های راهنما در تقاطع‌های پرتردد شهر قزوین پیام ضد کرونا می‌دهند؛ به نحوی که با نصب پیام روی چراغ‌های سبز و قرمز و روشن شدن هر رنگ، مردم به خانه فراخوانده می‌شوند.

وی افزود: به این ترتیب با قرمز شدن چراغ، پیام «برو منزل» و با سبز شدن آن، پیام «منزل بمان» به کاربران ترافیکی نمایش داده می‌شود تا مردم به ماندن در خانه تشویق شوند که ثمره آن می‌تواند کاهش تجمع و ارتباط مردم با یکدیگر و جلوگیری از انتشار ویروس باشد.

 

سرپرست معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قزوین بیان کرد: این اقدام را سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری انجام داده و چهارراه بلوار شمالی، چهارراه خیام، چهارراه فلسطین و چهارراه شهرداری از جمله تقاطع‌هایی هستند که چراغ‌های راهنمای آنها دارای پیام است.

 

وی همچنین به دیگر اقدامات حوزه تحت مدیریت خود در ایام شیوع کرونا اشاره و بیان کرد: نوبت‌دهی آنلاین مرکز معاینه فنی خودرو شهید رجایی، ضدعفونی مکرر ناوگان حمل‌ونقل عمومی، توزیع مواد ضدعفونی‌کننده در میان رانندگان، بازسازی و سرویس اتوبوس‌های ناوگان شهر قزوین در ایام تعطیلی ناوگان و همچنین نصب تونل ضدعفونی‌کننده در ورودی پایانه آزادگان بخش دیگری از این اقدامات را تشکیل می‌دهد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1635402
ارسال نظر
نظرات