شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 13:40 منتشر شده در مورخ: 1399/05/20 شناسه خبر: 1635449
مسئول دفتر نمایندگی ولی‌‌فقیه در سپاه زنجان:

خواسته رهبری فصل‌‌الخطاب برنامه‌های محرم است

خواسته رهبری فصل‌‌الخطاب برنامه‌های محرم است
مسئول دفتر نمایندگی ولی‌‌فقیه در سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان گفت: عزاداری ماه محرم با قوت و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی باید اجرا شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت‌الاسلام حسن بیگدلی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار موج رسا; اظهار داشت: ماه محرم به عنوان لنگرگاه اسلام از واقعه غدیر آبیاری و ماندگار شده است و این دو واقعه بهم پیوسته هستند.

 
وی با بیان اینکه بدون محرم از اهداف اسلام، پیامبران و ائمه اطهار (ع) چیزی باقی نمی‌ماند، افزود: متاسفانه امروز برخی‌‌ها برگزاری و یا عدم برگزاری برنامه‌‌های ماه محرم را برای نظام اسلامی هزینه بر می‌‌کنند.
 
مسئول دفتر نمایندگی ولی‌‌فقیه در سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان خاطرنشان کرد: همانگونه که انتخابات به عنوان نقطه قوت نظام اسلامی محسوب می‌شود، برگزاری برنامه های ماه محرم نیز برای پاسداشت اسلام عزیز ضروری است.
 
حجت‌الاسلام بیگدلی یادآور شد: برگزاری برنامه‌های عزاداری در ماه محرم باید با قوت با رعایت پروتکل‌های بهداشتی دنبال شود.
 
وی برضرورت ارائه آموزش‌های لازم به هیئت‌های مذهبی، مداحان، روحانیت و هیئت امنای مساجد در خصوص برگزاری برنامه‌های امسال ماه محرم تاکید کرد و گفت: رعایت پروتکل‌ها با انجام نظارت‌های لازم در اجرای برنامه‌های محرم ضروری است.
 
این مسئول تصریح کرد: تاکیدات مقام معظم رهبری توجه به دستورالعمل‌های ستاد کرونا در کشور و استان است که باید همه هیئت‌های مذهبی به این مسئله توجه کنند.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1635449
ارسال نظر
نظرات