شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 15:14 منتشر شده در مورخ: 1399/05/20 شناسه خبر: 1635493

تجلیل از خبرنگاران دهدشتی به مناسبت روز خبرنگار + تصاویر

تجلیل از خبرنگاران دهدشتی به مناسبت روز خبرنگار + تصاویر
امام جمعه شهر دهدشت از رسانه ها خواست تا از مسئولان انتقاد کنند و در مطالبشان آبروی کسی را نبرند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح زاگرس شب گذشته آیین تجلیل از خبرنگاران و فعالان رسانه ای شهرستان کهگیلویه با حضور امام جمعه دهدشت، فرماندار شهرستان کهگیلویه رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان و جمعی از خبرنگاران دهدشت برگزار شد.

حجت الاسلام علی وحدانی فرامام جمعه دهدشت در این آیین تجلیل گفت: خبرنگاری در بلندای تاریخ همیشه در ایران اسلامی وجود داشته و یک موضوع تازه شکل گرفته نیست.

وحدانی فر گفت: خبرنگاری و حرفه خبری در گذشته با همان ابزار ساده آن دوران همیشه وجود داشته و خبرنگاری یک هنر بوده است و همیشه انسانهای متخصص در این کار فعالیت داشتند.

وی افزود: خبرنگاری در طول تاریخ هم بنیه ایرانی و هم بنیه اسلامی داشته و این دو بنیه همیشه در کنار هم تقویت شده است.

امام جمعه دهدشت با اشاره به مقدس بودن حرفه خبرنگاری و اهمیت و ارزش آن، عنوان کرد: خبرنگاری شغلی مقدس است که تعهد و تخصص می خواهد، امروز صحت و درستی خبر بسیار مهم  و اثراتی که یک خبر در سطح جامعه می گذارد نیز بسیار قابل توجه است.

وی افزود: گاهی اوقات مهمترین خبر کوچک شمرده شده و کوچکترین خبر بزرگ شمرده می شود که این ظلم است و اهمیت و ارزش یک خبر را فقط خبرنگار متعهد و متخصص تشخیص می دهد.

حجت الاسلام وحدانی فر  با بیان اینکه قلم باید برای گفتن حق باشد، تصریح کرد: خبرنگار باید شجاع باشد چون هم می تواند آبرو بخرد و هم می تواند آبرو بگیرد.

حجت الاسلام وحدانی فر با اشاره به تعامل و ارتباط دوسویه خبرنگاران با نهاد امام جمعه، گفت: فضای باز برای تعامل خبرنگاران با دفتر امام جمعه وجود دارد و از شما استقبال می کنیم.

وی با بیان اینکه هیچ گونه ملاحظه ای برای نقد و انتقاد مدیران و مسئولان شهرستان نداشته باشید و با فراغ بال انتقاد کنید، افزود: اول از همه ما را نقد کنید اما سعی کنید آبروی کسی را نبرید و نقدهایتان سنجیده باشد.

در پایان این مراسم که به همت اداره ارشاد شهرستان کهگیلویه برگزار شد از خبرنگاران شهرستان تجلیل به عمل آمد.

در ادامه تصاویر تکمیلی آمده است؛

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1635493
ارسال نظر
نظرات