شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 14:12 منتشر شده در مورخ: 1399/05/20 شناسه خبر: 1635538
لزوم بررسی صحیح حوادث جاده ای؛

چرایی رخداد یک تصادف با 6 فوتی در تویسرکان

چرایی رخداد یک تصادف با 6 فوتی در تویسرکان
معاون اجتماعی پلیس استان همدان در خصوص تصادف مرگبار با 6 فوتی در تویسرکان گفته که پلیس راه، راننده پراید را به علت انحراف به چپ مقصر اعلام کرده و از سویی دیگر رییس اداره راه و شهرسازی شهرستان هم عنوان کرده که تصادف در باند قدیم محور تویسرکان ـ کنگاور رخ داده و ارتباطی با لاین جدید پروژه در دست ساخت محور مذکور ندارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از عصر همدان؛ روز گذشته خبری با عنوان تصادف مرگبار در تویسرکان در سایت عصرهمدان منتشر شد، مبنی بر اینکه به دنبال تصادف خودرو پراید با تریلی در نزدیکی گردنه باقرآباد محور تویسرکان ـ کنگاور، 6 نفر سرنشینان پراید یعنی سه پدر و سه پسر در دم جان باختند.

مجموعه خبریعصرهمدان با اطلاع از اسامی فوتی های تصادف دلخراش روز 18 مراد، بر خود فرض می داند به خانواده های محترم جانباختگان این حادثه سبزعلی، باقری و حائری  تسلیت عرض کرده و از درگاه ایزد منان برای آن مرحوم ها رحمت واسعه و برای بازماندگان صبر و شکیبایی مسئلت می دارد.

پلیس راه، راننده پراید را به علت انحراف به چپ مقصر اعلام کرده

و اما باز گردیم به مسئله چرایی تصادف رخ داده.

در این خصوص «حسین بشری» معاون اجتماعی پلیس استان همدان عنوان کرده که  کارشناس اولیه پلیس راه، راننده سواری پراید را به علت انحراف به چپ مقصر اعلام کرده است.

خبرنگار عصرهمدان به جد به دنبال مطالبات مردمی و جمع آوری اطلاعات تکمیلی درباره این حادثه تلخ است.

به همین علت به سراغ «علی‌محمد اصغری» رییس اداره راه و شهرسازی تویسرکان رفتیم تا بدانیم تصادف روی داده مرتبط با پیمانکار قطعه چهارم پروژه دو بانده تویسرکان ـ کنگاور بوده یا خیر.

تصادف در باند قدیم محور تویسرکان ـ کنگاور رخ داده

اصغری در این باره به خبرنگار ما گفت: ظاهراً تصادف در کیلومتر 23 محور تویسرکان ـ کنگاور رخ داده است و راهداری در حال حاضر در این محدوده یک باند دارد.

وی با بیان اینکه تصادف در باند قدیم محور تویسرکان ـ کنگاور بوده و ارتباطی با پیمانکار پروژه دو بانده کردن مسیر ندارد، اظهار کرد: قطعه چهارم لاین (خط) جدید این مسیر در دست ساخت است و عملیات اجرایی آن در بازه زمانی تعریف شده روند و روال عادی خود را طی می کند.

به گزارش عصرهمدان؛ در گزارش های بعدی به سراغ دیگر مسئولان متولی شهرستانی و استانی می رویم تا مسئله تصادف تلخ رخ داده در عصر روز هجدهم مرداد ماه در نزدیکی گردنه باقرآباد تویسرکان به صورت موشکافانه بررسی شود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1635538
ارسال نظر
نظرات