شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 15:08 منتشر شده در مورخ: 1399/05/20 شناسه خبر: 1635539
مدیرعامل جمعیت هلال احمر بروجن:

سالن امدادی ورزشی جمعیت هلال‌احمر بروجن آماده بهره‌برداری است

سالن امدادی ورزشی جمعیت هلال‌احمر بروجن آماده بهره‌برداری است
مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر چهارمحال و بختیاری گفت: سالن چند منظوره هلال‌احمر بروجن با 90 درصد پیشرفت فیزیکی در سال جاری به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سیداحمد مرتضوی مدیر عامل جمعیت هلال در گفت و گو با خبرنگار جهانبین نیوز؛ گفت: عملیات احداث این طرح بزرگ امدادی ورزشی از سال 83 در زمینی به مساحت چهارهزار و 500 متر آغاز شده‌است.

وی افزود: طی دو سال گذشته 21 میلیارد ریال برای تکمیل و بهره‌برداری از این سالن چند منظوره اختصاص یافته و درحال حاضر 90 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر چهارمحال و بختیاری اضافه کرد: فضای سه‌هزار و 400 مترمربعی این سالن پس از بهره‌برداری، در مواقع عادی برای آموزش و توانمندسازی امدادگران و در مواقع بحرانی به‌عنوان مکانی برای اسکان اضطراری و سوله دپو اقلام امدادی به‌‌کارگیری خواهد شد. 

مرتضوی ادامه داد: این سالن همچنین دارای 16 باب سوئیت اقامتی، 8 باب واحد تجاری و سکوی 3 هزار نفری تماشاچی بوده که برای تکمیل و بهره‌برداری نیازمند 20 میلیارد ریال اعتبار دیگر است.

وی افزود: با تخصیص اعتبار مورد نیاز و تکمیل بخش‌های باقیمانده، سالن بزرگ امدادی ورزشی بروجن تا پایان سال جاری به بهره‌برداری خواهد رسید.


انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1635539
ارسال نظر
نظرات