شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 15:27 منتشر شده در مورخ: 1399/05/20 شناسه خبر: 1635549
کارشناس مذهبی اهل سنت مطرح کرد؛

کمک مومنانه؛ برگی زرینی در کارنامه افتخارات سپاه پاسداران/ضرورت ترویج گسترده فرهنگ همدلی در جامعه

کمک مومنانه؛ برگی زرینی در کارنامه افتخارات سپاه پاسداران/ضرورت ترویج گسترده فرهنگ همدلی در جامعه
مولوی عبدالرحیم رئیسی گفت: رزمایش کمک های مومنانه سپاه در راستای خدمت به مردم و جامعه یکی از بزرگترین اقدام های بشردوستانه و برگی زرینی در کارنامه افتخارات سپاه پاسداران است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به گزاش  مولوی عبدالرحیم رئیسی، کارشناس مذهبی اهل سنت شهرستان زاهدان در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: سپاه یکی از قدرتمندترین ارگان های نظام جمهوری اسلامی و در عین حال از مردمی ترین نهادها بوده و رزمایش کمک مومنانه که با محوریت سپاه و در راستای خدمت به مردم و جامعه در حال انجام است، برگ زرینی در کارنامه این نهاد محسوب می شود.

وی با بیان این که به راستی توفیق خدمت به مردم نصیب این نهاد انقلابی شده است، افزود: پیامبراکرم (ص) در حدیثی فرموده اند که بهترین شما کسی است که به مردم خیر برساند، بنابراین پیوستن خیران به رزمایش کمک های مومنانه و کمک به مردم در شرایط شیوع ویروس کرونا یکی از ضروریات امروز جامعه و خدمت به مردم امری سفارش شده در دین اسلام و آیات و روایات است.

این کارشناس مذهبی خاطرنشان کرد: شناسایی نیازمندان واقعی و اقشار اسیب دیده از کرونا در کاهش مشکلات اقتصادی این قشر از جامعه بسیار موثر است و سبب می شود تا کمک ها به دست نیازمندان واقعی برسد و به رفع نیازها و دغدغه های آنان کمک می کند.

مولوی رئیسی تاکید کرد: رزمایش کمک های مومنانه سبب ترویج فرهنگ نوع دوستی در کشور شده است، این فرهنگ همدلی باید بیش از پیش گسترش پیدا کند تا مردم در قبال یکدیگر احساس تکلیف کنند.

وی اذعان کرد: خیران نقش زیادی در کاهش آسیب های ناشی از کرونا در قشر ضعیف جامعه دارند و حمایت آنان از این افراد، خیر دنیا و آخرت را به همراه دارد، بنابراین بر مردم واحب است تا به کمک برادران دینی خود بشتاند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1635549
ارسال نظر
نظرات