شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 20:02 منتشر شده در مورخ: 1399/05/20 شناسه خبر: 1635629
در دیداراصحاب رسانه با امام جمعه لنده مطرح شد:

نکوداشت روز خبرنگار باید در شان خبرنگاران برگزار می شد/ برخی حواشی ها مخل وحدت است+تصاویر

نکوداشت روز خبرنگار باید در شان خبرنگاران برگزار می شد/ برخی حواشی ها مخل وحدت است+تصاویر
امام جمعه شهرستان لنده گفت:هرساله در روز خبرنگار مراسمی به جهت پاسداشت زحمات ارزشمند خبرنگاران برگزار می شد که به نحو شایسته از این عزیران تقویر می شد که امسال چنین جلسه ای تا کنون برگزار نشده است که شایسته بود جلسه ای در شان برگزار می شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  صبح زاگرس، ظهر امروز و به مناسبت گرامیداشت روز خبرنگار، اصحاب رسانه شهرستان لنده با حضور در دفتر امام جمعه این شهرستان با وی دیدار و گفت وگو کردند.

در این دیدار حجت الاسلام سید هدایت محمودی اصل با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا رسانه گفت: کار خبرنگاری یکی از مهمترین حرفه های است که در سطح جامعه و به منظور آگاهی بخشی و اطلاع رسانی در حوزه های مختلف خبری صورت می پذیرد.

 

وی افزود:هرساله در روز خبرنگار مراسمی به جهت پاسداشت زحمات ارزشمند خبرنگاران برگزار می شد که به نحو شایسته از این عزیران تقویر می شد که امسال چنین جلسه ای تا کنون برگزار نشده است که شایسته بود جلسه ای در شان برگزار می شد.

 

امام جمعه شهرستان لنده تصریح کرد: سال های گذشته روز خبرنگار به همت سپاه همراه با یک مراسم یادواره توسط سپاه برگزار می شد که این مهم باید به درستی صورت می گرفت.

 

وی تاکیدکرد: برخی حواشی ها مخل وحدت است و انتظار داریم در حوزه شهرستان روند کار به شکلی باشد که حرمت و جایگاه ها حفظ شود.محمودی اصل گفت: شهرستان ما کوچک است و همه همه را می شناسیم و روابط خویشاوندی داریم و باید این وحدت رویه به درستی حفظ شود و در این شرایط باید همه در مسیر همدلی و وحدت حرکت کنیم.
 


وی گفت: از طرف مردم عزیز شهرستان لنده قدردانی می کنیم  از زحمات شما را ارج می نهیم و امیدواریم بتوانیم در مسیر دفاع از ارزش ها و آرمان های انقلاب ثابت قدم باشیم.

 

در ادامه نیزحجت الاسلام سید محمود الهی نیا نیز با اشاره به زحمات خبرنگاران گفت: تجلیل از اصحاب رسانه نباید تنها در همین روز خبرنگار باشد و باید در این حوزه تلاش های گسترده ای صورت گیرد.وی افزود: خبرنگاران باید دارای یکسری ویژگی هایی باشند که مهمترین آن بحث ولایت مداری، دین داری، اخلاق مدارانه و توجه به حوزه های حرفه ای خبرنگاری رعایت شود.مسول تبلیغات اسلامی شهرستان لنده تصریح کرد: بیان مشکلات مردم و مطالبه گری اصحاب رسانه از مسئولان و بیان خدمات ارزشمند نظام از در حوزه های مختلف باید حتما مورد توجه مسئولان و خبرنگاران قرار گیرد.

 

در پایان این جلسه از اصحاب رسانه به همت دفتر امام جمعه و اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لنده تجلیل شد.

 

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1635629
ارسال نظر
نظرات