شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان هرمزگان
ساعت: 10:01 منتشر شده در مورخ: 1399/05/21 شناسه خبر: 1635690
اهداء هزار دستگاه یخچال به نیازمندان هرمزگان؛

۷۰ درصد بشاگردی ها مشکل معیشتی دارند

۷۰ درصد بشاگردی ها مشکل معیشتی دارند
مجید حبشی جانشین ناحیه بسیج سپاه بشاگرد گفت: باگذشت بیش از ۴۰ سال از عمر با برکت انقلاب شکوهمند اسلامی، زیبنده نیست که خانواده ای توانایی خرید یخچال و استفاده از آب خنک را ندارد بنابراین هدف این است که در بشاگرد هیچ خانواده ای بدون یخچال نباشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از هرمز؛  سروان پاسدار مجید حبشی جانشین ناحیه بسیج سپاه شهرستان بشاگرد در گفت و گو با هرمز اظهار کرد: در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در خصوص ادامه رزمایش مواسات همدلی و کمک مومنانه، باهمت سردار سلامی تعداد هزار دستگاه یخچال توزیع خواهد شد.

جانشین ناحیه بسیج سپاه شهرستان بشاگرد افزود: با توجه به آمار مددجویان کمیته امداد و بهزیستی ۷۰ درصد از مردم بشاگرد وضعیت معیشتی نامناسبی دارند که در حال حاضر به ۳۵۰ خانواده اهداء شده است و ارزش ریالی هر دستگاه ۷ میلیون تومان است.

حبشی ادامه داد: باگذشت بیش از ۴۰ سال از عمر با برکت انقلاب شکوهمند اسلامی، زیبنده نیست که خانواده ای توانایی خرید یخچال و استفاده از آب خنک را ندارد بنابراین هدف این است که خانواده ای در بشاگرد بدون یخچال نباشد.

وی تصریح کرد: نقش مردم در شناسایی افراد نیازمند واقعی و انتقال لوازم به روستاها قابل ستایش است و اگرمسئولین نیز به وظایف ذاتی خود خالصانه و جهادی عمل کنند ریشه فقر درشهرستان بشاگرد از بین خواهد رفت.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1635690
ارسال نظر
نظرات