شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 12:13 منتشر شده در مورخ: 1399/05/21 شناسه خبر: 1635744
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه مهرستان:

آبرسانی به روستاهای ‌‌جنوب شرق به همت جهادگران بسیجی

آبرسانی به روستاهای ‌‌جنوب شرق به همت جهادگران بسیجی
حسین نکوئی گفت: عملیات آب رسانی روستای سهرک شهرستان مهرستان به همت گروه خیرین جهادی عماریون بسیج و سپاه مهرستان در حال انجام است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حسین نکوئی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه مهرستان در گفت و گو  با عصرهامون، با اشاره به اقدامات سپاه در راستای محرومیت زدایی و کاهش فقر در جامعه و همچنین اقدامات جهادی در راستای پیشگیری از کووید 19، بیان کرد: اقدامات جهادی سپاه همچنان در جنوب شرق کشور ادامه و سپاه در هر شرایطی زدودن غبار محرومیت از جامعه را از رسالت های اصلی و مهم خود می داند. 

وی با بیان اینکه سپاه خدمت به مردم را وظیفه ذاتی خود می داند، افزود: عملیات آبرسانی روستای «سهرک - پیرچاه» شهرستان مهرستان به همت گروه خیرین جهادی عماریون بسیج و سپاه ناحیه مهرستان در حال انجام است. 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه مهرستان خاطر نشان کرد: از این‌که در راستای اهداف محرومیت زدایی قرارگاه پیشرفت و آبادانی نقاط کم برخوردار در حال مرتفع  ساختن مشکل آب آشامیدنی روستا هستند، بسیار خرسند هستیم. 
 نکویی اذعان کرد:  به همت جهادگران گروه جهادی بسیج شاهد حفر چاه و احداث منبع آب روستا هستیم که پمپ و  موتور برق آن هم  به زودی نصب خواهد  شد. 

لازم به ذکر است؛ در حاشیه انجام عملیات پروژه آب رسانی به روستا، تعدادی بسته غذایی نیز در بین اهالی این روستا توسط سپاه ناحیه مهرستان توزیع شد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1635744
ارسال نظر
نظرات