شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 13:51 منتشر شده در مورخ: 1399/05/21 شناسه خبر: 1635807
هم‌زمان با ایام محرم و صفر؛

مرحله دوم رزمایش «ایران همدل» در چهارمحال و بختیاری برگزار می‌شود

مرحله دوم رزمایش «ایران همدل» در چهارمحال و بختیاری برگزار می‌شود
مدیرکل کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گفت: هم‌زمان با ایام محرم و صفر مرحله دوم رزمایش ایران همدل با عنوان اطعام حسینی برگزار می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از جهانبین نیوز؛ علی ملک پور ضمن تقدیر از مشارکت گسترده و همراهی مردم استان در مرحله نخست رزمایش ایران همدل بیان کرد: در ایام ماه مبارک رمضان مردم نیکوکار و نوعدوست استان ۳ میلیارد و ۹۲۳ میلیون تومان به نیازمندان کمک کردند.

وی افزود: مرحله دوم این رزمایش نیز در ادامه مرحله نخست با مشارکت نیکوکاران، هیئت‌های مذهبی و کمک‌های مردمی با هدف تأمین نیازهای معیشتی، بهداشتی و درمانی نیازمندان برگزار می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد استان بابیان اینکه در این مرحله نیز غذای گرم و سبدهای کالا ویژه نیازمندان تهیه می‌شود گفت: در مرحله نخست این رزمایش ۱۰ هزار و ۶۳۴ بسته مواد غذایی و ۵۳ هزار و ۸۰۷ غذای گرم توسط ۱۱۷۵ نفر نیروی داوطلب در ۲۵ آشپزخانه مهدوی آماده و در بین نیازمندان توزیع شده است.

ملک پور با اشاره به اینکه ادارات کمیته امداد در سراسر استان و مراکز نیکوکاری آماده دریافت کمک‌های نقدی و غیرنقدی خیران و نیکوکاران هستند ادامه داد: همچنین مردم استان می‌توانند کمک‌های نقدی خود را با شماره‌گیری کد دستوری #۰۳۸*۸۸۷۷* و یا با شماره کارت بانکی ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۳۰۴۱۲ نزد صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت پرداخت کنند.

انتهای پیام /

https://www.dana.ir/1635807
ارسال نظر
نظرات