شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 15:31 منتشر شده در مورخ: 1399/05/21 شناسه خبر: 1635815
در عصر پیشرفت تکنولوژی؛

عدم پایداری شبکه ارتباطات مردم جنوب شرق را کلافه کرد/ نارضایتی اهالی سیب و سوران از خدمات ضعیف مخابرات

عدم پایداری شبکه ارتباطات مردم جنوب شرق را کلافه کرد/ نارضایتی اهالی سیب و سوران از خدمات ضعیف مخابرات
قطعی مکرر آنتن های تلفن همراه و اختلال در اینترنت در عصر پیشرفت تکنولوژیی و ارتباطات اهالی شهرستان سیب و سوران را کلافه کرده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از عصرهامون؛ در عصر ارتباطات که اینترنت که به اکثر نقاط روستایی جهان هم رسیده اما بازهم شاهد قطعی مکرر اینترنت و آنتن تلفن های همراه در سیستان و بلوچستان به ویژه شهرستان سیب و سوران هستیم.

 اهالی سیب و سوران از خدمات ضعیف مخابرات و قطعی مکرر و ایجاد اختلال در آنتن های تلفن همراه و اینترنت در عصر ارتباطات بسیار گلایه مند هستند.

خدمات نامطلوب مخابرات در سیب و سوران

پرکی یکی از اهالی سیب و سوران بیان کرد: این روزها با پیشرفت روز افزون تکنولوژی، افزایش خدمات اداری از طریق اینترنت امکان پذیر شده است و مراجعه حضوری را کم کرده اما مردم سیب و سوران از این خدمات محروم هستند.

 وی افزود: در هفته چندین بار شاهد اختلال در آنتن دهی تلفن همراه و یا قطعی اینترنت هستند که در بحران کرونا و توصیه کارشناسان به قرنطینه خانگی مشکلاتی را به همراه داشته است.

این شهروند سیب و سورانی ادامه داد: تلفن همراه امروز جزء لاینفک مردم تبدیل شده به گونه ای که بیشتر امور روزمره خود را از این طریق انجام می دهند اما خدمات ارائه شده مخابرات در این شهرستان چندان مطلوب نیست.

پرکی گفت: از متولیان امر انتظار می رود هرچه سریعتر مشکل قطعی مکرر اینترنت و تلفن همراه در این شهر را مرتفع سازند.

اختلال در اینترنت به دلیل عدم پایداری ارتباطات 

 مجیب حسنی فرماندار سیب و سوران نیز در گفت و گو با خبرنگار ما، بیان کرد: به دلیل عدم پایداری ارتباطات از  سراوان به سمت سوران شاهد قطعی مکرر آنتن تلفن همراه و اینترنت هستیم.

 وی افزود: بر این اساس پروژه زمینی کردن فیبر نوری سراوان به سوران سال گذشته آغاز و شرکت مخابرات و پیمانکار طرف قرارداد متعهد بودند که در شهریور ماه سال 98 این پروژه به اتمام برسانند اما این وعده تاکنون محقق نشده است.

 فرماندار سیب و سوران ادامه داد: مخابرات تاکنون به تعهدات خود مبنی بر اتمام این پروژه عمل نکرده  که این امر مشکلاتی را برای اهالی این منطقه به وجود آورده است.

 حسنی با اشاره به اینکه عمده خرابکاری ها و قطعی های انجام شده در این منطقه عمدی است، خاطر نشان کرد: در حال حاضر 4 کیلومتر از اتمام پروژه باقیمانده که شرکت مخابرات و پیمانکار متعهد شده اند تا پایان هفته دولت سال جاری این پروژه را به سرانجام برسانند.

 انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1635815
ارسال نظر
نظرات