شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 20:55 منتشر شده در مورخ: 1399/05/21 شناسه خبر: 1635871

پیاز قرمز بلای جان آمریکایی ها شد

پیاز قرمز بلای جان آمریکایی ها شد
شیوع باکتری سالمونلا مربوط به پیازهای قرمز که اولین بار در اواخر ماه جولای گزارش شد به 43 ایالت و کانادا گسترش یافته و نزدیک به 900 نفر را بیمار کرده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از "تیتریک"؛ در این زمان حساس همیشه پیاز وجود دارد. نمی توانید آنها را نادیده بگیرید زیرا بخش اصلی غذاهای جهان هستند. اگر تاکنون سالاد سیب زمین آلمانی درست کرده باشید می دانید که به پیاز نیاز دارید. غذاهای فراوان دیگری نیز وجود دارند که برای تهیه آنها به پیاز احتیاج داریم.

به گزارش نیویورک‌تایمز، شیوع باکتری سالمونلا مربوط به پیازهای قرمز که اولین بار در اواخر ماه جولای گزارش شد به 43 ایالت و کانادا گسترش یافته و نزدیک به 900 نفر را بیمار کرده، اما تلفاتی بر جای نگذاشته است.

به گفته سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA)، احتمالا منبع شیوع این بیماری پیاز قرمز کالیفرنیا تأمین کننده محصول شرکت تامسون (Thomson International) است اما این شرکت به دلیل خطر آلودگی تمام پیازهای قرمز، زرد، سفید و شیرین را که از اول ماه مه تاکنون ارسال شده را بررسی کرده است.

شرکت تامسون اسامی عمده فروشان، رستوران ها و فروشگاه های خرده فروشی که این پیازها در میان آنها توزیع شده را منتشر کرد.

مرکز کنترل و پیشگیری بیماری آمریکا (CDC) به مردم توصیه کرده که اگر مطمئن نیستید که پیاز شما از کجا آمده از شر آنها خلاص شوید.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1635871
ارسال نظر
نظرات