شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 18:37 منتشر شده در مورخ: 1399/05/21 شناسه خبر: 1635944
رئیس دانشگاه آزاد کردستان در جمع خبرنگاران مطرح کرد؛

احتمال برگزاری کلاسهای ترم آینده دانشگاه به صورت ترکیبی/ پیگیر استخدامی های غیرقانونی هستیم

احتمال برگزاری کلاسهای ترم آینده دانشگاه به صورت ترکیبی/ پیگیر استخدامی های غیرقانونی هستیم
جهانشیر امینی رئیس دانشگاه آزاد کردستان از برگزاری احتمالی کلاسها به صورت ترکیبیِ حضوری و غیرحضوری در ترم آینده خبر داد و گفت: از هم اکنون مشغول آماده سازی سخت افزارها و زیرساخت های لازم هستیم تا کلاسها با کیفیت خوبی برگزار شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از کُردتودی، جهانشیر امینی رئیس دانشگاه آزاد کردستان ظهر امروز در جمع خبرنگاران استان کردستان عنوان کرد: دانشگاه آزاد کردستان 11 هزار و ششصد و پنجاه و یک دانشجو دارد که 25 درصد آنها در مقطع تحصیلات تکمیلی مشغول به به تحصیل هستند.

وی افزود:  6 درصد دانشجویان دانشگاه آزاد کردستان در مقطع دکترا و در 33 رشته تخصصی و یک رشته حرفه ای تحصیل می کنند.

رئیس دانشگاه آزاد کردستان عنوان کرد: این دانشگاه 383 نفر هیئت علمی و 365 نفر کارمند دارد و حدود 85 درصد هزینه دانشگاه صرف پرداخت حقوق و دستمزد کارکنان می شود.

امینی با اشاره به شرایط کرونایی حاکم بر دانشگاه های کشور بیان کرد: از روز 8 اسفند 98 پس از شیوع ویروس کرونا، دانشگاه آزاد کردستان هم تعطیل شد و یک هفته بعد بلافاصله کلاسهای آنلاین و آموزش از راه دور دایر گردید. وی افزود: 85 درصد دانشجویان در این کلاسهای مجازی حضور یافتند و 92 درصد کلاسها هم تشکیل شد.

وی دانشگاه آزاد کردستان را یکی از موفق ترین دانشگاه های کشور در برگزاری امتحانات به صورت مجازی عنوان کرد و گفت: 94 درصد دانشجویان دانشگاه آزاد کردستان در این امتحانات شرکت کردند.

رئیس دانشگاه آزاد کردستان از برگزاری احتمالی کلاسها به صورت ترکیبی حضور و غیرحضوری در ترم آینده خبر داد و گفت: از هم اکنون مشغول آماده سازی سخت افزارها و زیرساخت های لازم هستیم تا کلاسها با کیفیت خوبی برگزار شود.

وی در ادامه از پرداخت مطالبات پرسنلی به ارزش 11 میلیارد ریال در چند ماه گذشته خبر داد و گفت: این مطالبات انباشته سالهای پیش بوده است.

رئیس دانشگاه آزاد کردستان از احیای دانشکده منحل شده کشاورزی خبر داد و گفت: چون کشاورزی ستون اصلی اقتصاد کردستان است احیای این دانشکده یک ضرورت برای استان است.

وی از اخذ مجوز فعالیت دو مرکز تحقیقاتی خانواده و کشاورزی در استان خبر داد و افزود: حدود 10 رشته تحصیلی جدید را پیشنهاد داده ایم که تا الان با چهار رشته در مقطع کارشناسی ارشد موافقت شده است.

رئیس دانشگاه آزاد کردستان افزود: حدود 113 میلیارد تومان از مردم طلب داریم که حدود 25 میلیارد آن مربوط به بنیاد شهید استان است.

امینی از پیگیری استخدامی های غیرقانونی در دانشگاه آزاد کردستان خبر داد و گفت: لیستی از این استخدامی ها را برای پیگیری به تهران ارائه داده ایم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1635944
ارسال نظر
نظرات