شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 19:53 منتشر شده در مورخ: 1399/05/21 شناسه خبر: 1635959
مسئول بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس(ع):

ثبت نام طرح جهیزیه آسان در استان اردبیل آغاز شد

ثبت نام طرح جهیزیه آسان در استان اردبیل آغاز شد
مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: در ادامه مرحله دوم نهضت کمک مومنانه ثبت نام طرح جهیزیه آسان در بسیج سازندگی سپاه نواحی شهرستان‌های استان اردبیل آغاز شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علی پیرجاهد در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، اظهار داشت: ثبت نام طرح جهزیه آسان در دفاتر بسیج سازندگی نواحی بسیج  استان اردبیل آغاز شد.

وی افزود: این طرح به منظور ترویج ازدواج آسان، حمایت از نوعروسان نیازمند و حمایت از کالای ایرانی در انجام است و علاقمندان جهت شرکت در این طرح می توانند با مراجعه به دفاتر بسیج سازندگی نواحی در شهرستان ها و یا سازمان بسیج سازندگی استان واقع در بزرگراه شهداء برای استفاده از این طرح، ثبت نام کنند.

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: در این طرح 12 قلم از کالای اساسی مورد نیاز جهیزیه به قیمت 8 میلیون و 750 هزار تومان اهدا می‌شود.

وی افزود: علاوه بر پک‌ کامل، اقلام اختیاری نیز در طرح جهیزیه آسان در نظر گرفته شده است که متقاضیان می توانند ثبت نام کنند.

پیر جاهد تصریح کرد: ترویج فرهنگ ارزشمند ازدواج آسان در سطح جامعه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و در سال گذشته هزار پک کامل جهیزیه و ۲۰۰ پک یک یا چند کالایی در اختیار نوعروسان قرار گرفت.‌

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1635959
ارسال نظر
نظرات