شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 20:36 منتشر شده در مورخ: 1399/05/21 شناسه خبر: 1635980
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی:

سازمان تبلیغات آمادگی کامل برای اعتلای اسلام ناب محمدی مبتنی بر فرهنگ عاشورا را دارد

سازمان تبلیغات آمادگی کامل برای اعتلای اسلام ناب محمدی مبتنی بر فرهنگ عاشورا را دارد
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی بیان کرد: ایام محرم و صفر یک وظیفه سنگینی بر دوش سازمان تبلیغات قرار داده و سازمان تبلیغات آمادگی کامل برای اعتلای اسلام ناب محمدی مبتنی بر فرهنگ عاشورا دارد و همواره پیشگام و پیشرو در این خصوص حرکت خواهد کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دیارآفتاب؛ حجت‌الاسلام والمسلمین قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی عصر امروز در دیدار با آیت الله دری نجف آبادی گفت: دستگاه عظیم سازمان تبلیغات بازوی موثر و اثرگذار نمایندگی ولی فقیه در استان ها است و اولویت های استان بر طبق تاکیدات نماینده ولی فقیه در استان در دستور کار قرار می گیرد.

قمی اظهار کرد: ظرفیت های بسیار زیادی برای پیشبرد اهداف فرهنگی در سازمان تبلیغات وجود دارد که با توجه به شرایط امروز جامعه در دستور کار قرار گرفته اند.

وی ادامه داد: امروز با توجه به شرایط سختی که به واسطه کرونا و تحریم ها در کشور ایجاد شده رسالت و وظایف سنگینی بر دوش این سازمان قرار دارد.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی  بیان کرد: ایام محرم و صفر یک وظیفه سنگینی بر دوش سازمان تبلیغات قرار داده و سازمان تبلیغات آمادگی کامل برای اعتلای اسلام ناب محمدی مبتنی بر فرهنگ عاشورا دارد و همواره پیشگام و پیشرو در این خصوص حرکت خواهد کرد.

قمی یادآور شد: یکی از محورهای کاری در سازمان تبلیغات توجه و تحقق بیانات مقام معظم رهبری است که از چند سال گذشته همه ظرفیت ها را برای تحقق این مهم پای کار آورده است و این موضوع در استان مرکزی با توجه به ویژگی صنعتی بودن استان و جهش تولید باید بیش از استان های دیگر مورد توجه باشد.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1635980
ارسال نظر
نظرات