شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 20:15 منتشر شده در مورخ: 1399/05/21 شناسه خبر: 1635982

پیگیری سرپرست فدراسیون بدنسازی برای بازگشایی باشگاه‌ها

پیگیری سرپرست فدراسیون بدنسازی برای بازگشایی باشگاه‌ها
سرپرست فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام به روسای هیئت‌های استانی ابلاغ کرد که در راستای بازگشایی باشگاه‌های ورزشی، با معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان مربوطه نشست مشترکی را برگزار کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سایت فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، محمد تقی امیری خراسانی سرپرست فدراسیون گفت: با توجه به پیگیری‌های فدراسیون از طریق مقام عالی وزارت ورزش و جوانان جهت احقاق حق باشگاه‌داران و جلوگیری از تعطیلی باشگاه‌ها و با توجه به اینکه ستاد ملی کرونا به استان‌ها تفویض اختیار کرده، در جلسه‌ای که با معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای داشتیم، مقرر شد تا هیئت‌های استانی با  هماهنگی ادارات کل با معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان مربوطه طی نشستی راهکارهای جلوگیری از تعطیلی باشگاه‌ها را بررسی کنند.

وی افزود: همانطور که در قبل هم عنوان شده، باشگاه‌های ورزشی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی به نسبت، خیلی کم‌خطرتر از مکان‌های عمومی هستند. از روسای هیئت‌های استانی خواسته‌ایم در این باره گزارش‌های خود را در جلسه با معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی تقدیم کنند و مدافع حقوق باشگاه‌داران، مربیان و ورزشکاران باشند.

سرپرست فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام خاطرنشان کرد: به دلیل اینکه مجوز باشگاه‌ها توسط ادارات کل صادر می‌شود، فدراسیون در بسته بودن و یا باز بودن باشگاه‌ها سهمی ندارد، اما با توجه به اینکه باشگاه‌داران و جامعه مربیان شغلی جز این نداشته و از این راه ابرار معاش می‌کنند، وظیفه خود دانستیم تا به سهم خود در بازگشایی باشگاه‌ها پیگیری کنیم.

انتهای پیام

 

https://www.dana.ir/1635982
ارسال نظر
نظرات