شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 08:40 منتشر شده در مورخ: 1399/05/22 شناسه خبر: 1636030
در تداوم رزمایش همدلی و مواسات؛

مرحله دوم کمک های مومنانه بسیج مداحان آغاز شد/توزیع بیش از 30 هزار پرس غذای گرم در سیستان وبلوچستان

مرحله دوم کمک های مومنانه بسیج مداحان آغاز شد/توزیع بیش از 30 هزار پرس غذای گرم در سیستان وبلوچستان
مسئول سازمان بسیج مداحان و کانون مداحان خادمیاری رضوی سیستان و بلوچستان گفت: در مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه بیش از 30هزار پرس غذای گرم با حفظ کرامت انسانی در اختیار نیازمندان قرار گرفت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمدجواد جامعی در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون افزود: در راستای فرمان مقام معظم رهبری، در اجرای مرحله دوم کمک مومنانه از عیدقربان تا غدیر ۲۴ هزار و ۸۰۰ پرس غذای گرم توسط تعدادی از هیئت های مذهبی در استان پخت و توزیع شده است.
 
وی بیان کرد: پخت و توزیع 10هزار پرس غذای گرم توسط بسیج مداحان، هیئت رزمندگان اسلام و ستاد اجرایی حضرت امام راحل و همچنین توزیع پانزده بسته ‌معیشتی توسط خواهران بسیجی،بین نیازمندان در نقاط حاشیه شهر زاهدان از دیگر اقدامات به شمار می رود.
 
مسئول سازمان بسیج مداحان و کانون مداحان خادمیاری رضوی استان ادامه داد: هزار و ۲۵۰ بسته بهداشتی توسط هیئت های مذهبی در زاهدان توزیع شد، همچنین تعداد ۵۰۰ بسته بهداشتی شامل ماسک،دستکش و مواد ضدعفونی کننده توسط واحد خواهران بسیج مداحان و هیئت رزمندگان اسلام درشب غدیر خم در مساجد توزیع شد.
 
مدیر اجرایی هیات رزمندگان اسلام استان از برگزاری مراسمات ختم صلوات توسط خواهران بسیجی در نقاط مختلف خبر داد و گفت: در کنار اطعام غدیر، جشن‌های خیابانی و کارناوال‌های شادی و نورافشانی کوچک خودرویی و مولودی‌خوانی و جشن‌های خیابانی در محلات و بوستان ها برای عموم مشتاقان و مردم در فضای باز با رعایت پروتکل های اجتماعی برگزار شد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1636030
ارسال نظر
نظرات