شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 13:53 منتشر شده در مورخ: 1399/05/22 شناسه خبر: 1636122

توزیع 30 بسته کمک معیشتی به آسیب‌دیدگان کرونا در فارسان

توزیع 30 بسته کمک معیشتی به آسیب‌دیدگان کرونا در فارسان
فرمانده پایگاه مقاومت بسیج ثامن‌الائمه گفت: بسیجیان پایگاه ثامن‌الائمه شهرک فرهنگیان فارسان با کمک مردم شهرک و خیرین 30 بسته کمک معیشتی به ارزش 80 میلیون ریال را بین آسیب دیدگان کرونا توزیع کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از جهانبین نیوز، درحالی‌که سراسر کشور پر شده از فضای مهربانی و همدلی و کمک‌های مؤمنانه در سراسر کشور رونق گرفته است، بسیجیان پایگاه ثامن‌الائمه شهرک فرهنگیان نیز با کمک اهالی شهرک و جمعی از خیرین توانستند 30 بسته کمک معیشتی را جمع‌آوری و در روز عید غدیر بین خانواده‌های آسیب‌دیده از شیوع ویروس کرونا توزیع کنند.
 
فرمانده پایگاه مقاومت بسیج ثامن‌الائمه در گفتگو با خبرنگار جهانبین نیوز؛ پیرامون این برنامه گفت: با کمک اهالی مؤمن و انقلابی شهرک فرهنگیان فارسان توانستیم سی عدد بسته غذایی و کمک معیشتی شامل برنج، مرغ، روغن و... را فراهم کنیم که ارزش هر بسته غذایی بیش از 250 هزار تومان می‌باشد.
 


وی اظهار داشت: تصمیم گرفتیم تا این کمک‌های مؤمنانه را در روز عید غدیر در غالب رزمایش مساوات همدلی و کمک مؤمنانه بین خانواده‌های نیازمندی که شیوع ویروس کرونا به آن‌ها آسیب‌زده توزیع کنیم.


 
 
فرمانده پایگاه مقاومت بسیج ثامن‌الائمه در ادامه گفت: عید غدیر عید ولایت است و ما نیز در عید غدیر به‌فرمان امام و ولی خود لبیک گفتیم و امیدواریم که همه مسئولان در همه سطوح نیز فرمان‌بردار ولی امر مسلمین امام خامنه‌ای باشند چرا که تجربه و تاریخ بارها و بارها اثبات کرده است که اگر امتی به‌فرمان ولی امر خود عمل نکنند و رهرو او نباشند بدون شک دشمنان بر آن‌ها مسلط خواهند شد.

انتهای پیام /

https://www.dana.ir/1636122
ارسال نظر
نظرات