شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 12:55 منتشر شده در مورخ: 1399/05/22 شناسه خبر: 1636186
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان خبر داد؛

پایان قدرت نمایی 2 سوداگر مرگ در ایرانشهر/ باند حرفه‌ای سرقت خودرو در چنگال پلیس زاهدان

پایان قدرت نمایی 2 سوداگر مرگ در ایرانشهر/ باند حرفه‌ای سرقت خودرو در چنگال پلیس زاهدان
سردار محمد قنبری از دستگیری 2 سوداگر مرگ در ایرانشهر و باند حرفه ای سرقت خودرو در زاهدان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سردار محمد قنبری، فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: با تلاش جان برکفان پلیس مبارزه با مواد مخدر ایرانشهر محل دپوی مقادیری قابل توجه مواد مخدر  در یکی از محلات این شهرستان شناسایی و روز گذشته در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه در بازرسی از محل، مقدار یک تن و 339 و 500کیلو مواد افیونی کشف شد.

وی با اشاره به کشف یک تن و سیصد و هفده کیلو و یکصد گرم تریاک، هفت کیلو و سیصد گرم هروئین و 15 کیلو و یکصد گرم حشیش اضافه کرد: در این عملیات ضمن دستگیری 2 سوداگر مرگ، یک دستگاه خودروی پژوی 405 از قاچاقچیان توقیف شد.

قنبری اضافه کرد: همچنین با تلاش شبانه روزی مأموران انتظامی زاهدن، سه نفر اعضای یک باند حرفه ای سرقت محتویات و قطعات خودرو به همراه یک مالخر اموال مسروقه در زاهدان شناسایی و طی چند عملیات ضربتی و غافلگیرانه دستگیر شدند.

وی با بیان این که در بازرسی از مخفیگاه سارقان تعداد زیادی اموال مسروقه به ارزش 400 میلیون ریال کشف شد، گفت: متهمان در تحقیقات تکمیلی پلیس تاکنون به 15 فقره سرقت قطعات و محتویات خودرو در شهرستان زاهدان اعتراف کرده اند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1636186
ارسال نظر
نظرات