شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 13:23 منتشر شده در مورخ: 1399/05/22 شناسه خبر: 1636226

عباسی: ورزش نگرش و مسیر زندگیم را تغییر داد

عباسی: ورزش نگرش و مسیر زندگیم را تغییر داد
بازیکن شماره ۴ تیم ملی ب والیبال نشسته گفت: با ورود به دنیای ورزش، نگرش و مسیر زندگیم تغییر کرد و انگیزه‌ام بیشتر شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حمیدرضا عباسی متولد سال ۱۳۷۹ از تهران است که پس از تصادف و از دست دادن پای راست خود، وارد دنیای والیبال نشسته شد و اکنون عضو تیم ملی ب والیبال نشسته است.

ملی‌پوش کشورمان، در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین بیان کرد: ابتدا فوتسال بازی می‌کردم اما به دلیل تصادف از ناحیه پا دچار معلولیت شدم و بعد از طریق یکی از دوستانم که مربی فوتبال بود با فدراسیون و هیئت تهران آشنا شدم و بر اساس شرایط جسمانی و علاقه، والیبال نشسته را انتخاب کردم.

عباسی ادامه داد: تیم ملی والیبال نشسته ایران، قهرمان چندین دوره بازی‌های پارالمپیک است. بزرگ‌ترین آرزوی ورزشی من تجربه قهرمانی همراه با این تیم در همین رویداد بزرگ است که امیدوارم روزی محقق شود.

وی افزود: در تیم ملی بازیکنان بزرگی حضور دارند و داوود علیپوریان الگوی ورزشی من در این رشته است که امیدوارم از لحاظ فنی و رفتاری بتوانم مانند او عمل کنم.

ملی‌پوش والیبال نشسته عنوان کرد: در طول این مسیر مربیان، خانواده و دوستانم مشوق و حامیان اصلی من بودند و در تلاشم با کسب مدال محبت آنها را جبران کنم.

عباسی اظهار داشت: ورزش شروع دوباره‌ای برای من بود و نگرش و مسیر زندگیم را تغییر داد. تمرکز و روحیه‌ام را تقویت کرد و اکنون می‌توانم بهتر از گذشته تصمیم بگیرم.

وی بیان کرد: افراد دارای معلولیت توانایی‌های خود را دست کم نگیرند و مانند مرتضی مهرزاد که ثابت کرد می‌توان از شرایط سخت هم به موفقیت رسید، با ورود به جامعه و ورزش برای پیشرفت خود کوشش کنند.

عباسی عنوان کرد: در روزهایی که شیوع کرونا باعث لغو اردوها و تعطیلی سالن های ورزشی شده، برای حفظ آمادگی جسمانی تمریناتم را زیر نظر مربیان تیم ملی در خانه پیگیری می کنم تا برای اردوها آماده بمانم.

ملی پوش والیبال نشسته در پایان گفت: از تمام مربیانی که برای ما زحمت می کشند تشکر می کنم و امیدوارم برای تیم ملی کشورم بازیکن مفیدی باشم.

 

انتهای پیام

https://www.dana.ir/1636226
ارسال نظر
نظرات