شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 14:29 منتشر شده در مورخ: 1399/05/22 شناسه خبر: 1636230
سرپرست فرمانداری بافق خبر داد

با معادنی که به مسئولیت اجتماعی خود در قبال مردم بافق عمل نکنند برخورد می شود

با معادنی که به مسئولیت اجتماعی خود در قبال مردم بافق عمل نکنند برخورد می  شود
محمدعلی شاه حسینی سرپرست فرمانداری بافق گفت: بعضی از معادن هنوز مسئولیت اجتماعی خود را در قبال شهر ایفا نکرده اند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از یزدرسا؛ پیش از ظهر امروز  آیین تجلیل از خبرنگاران واصحاب رسانه شهرستان با حضور شاه حسینی سرپرست فرمانداری بافق، فلاح مدیرعامل شرکت سنگ آهن، ارجمند رئیس اداره فرهنگ وارشاد، بخشدار و جمعی از مسئولین در محل هتل نیکان برگزار شد.

محمدعلی شاه حسینی سرپرست فرمانداری بافق گفت: وظیفه همه مسئولین دولتی هست که از رسانه های محلی به ویژه رسانه های نوشتاری حمایت کنند و تذکرات لازم را خواهیم داد و با حفظ نهاد رسانه وظیفه داریم هرگونه حمایتی را حتی از رسانه های منتقد داشته باشیم.

وی در ادامه افزود: چند معدن بزرگ در شهرستان بافق فعالیت می کنند که با آنها در خصوص عوارض اختلاف داریم بعضی از معادن هنوز مسئولیت اجتماعی خود را در قبال شهر ایفا نکردند که پرونده در دستگاه قضایی مفتوح و هم در شورای عالی معادن در جهت خلع ید اقدام شده است. مطمئن باشید در استیفای حقوق قانونی مردم هیچ کس به خصوص دولت کوتاه نخواهد آمد، اگر حقوق قانونی مردم را دادند و مسئولیت اجتماعی خود را ایفا کردند قطعا ادامه فعالیت خواهند داشت وگرنه بحث خلع ید و پرونده قضایی به طور جد پیگیری خواهد شد.

شاه حسینی در خصوص مسکن جوانان نیز تصریح کرد: طبق گفته مسکن وشهرسازی هر جوان بافقی که زمین بخواهد در طرح ملی زمین ومسکن به شرطی که قبلا از دولت زمین نگرفته باشد زمین به وی واگذار می شود.

عالیترین مقام دولت در شهرستان بافق به میزان دستمزد کارگران میدان اشاره و بیان داشت: با توجه به این شهرستان ممنوعیت اتباع را دارد خود کارگران برای کار خود قیمت تعیین می کنند. طی جلسه ای که در فرمانداری برگزار شد سقف دستمزد کارگر ساده ساختمان را 150 هزار تومان تعیین و از طریق اداره کار و انجمن صنفی خود پیگیری خواهیم کرد.

سرپرست فرمانداری بافق در پاسخ به این سوال که آیا صورتجلسه واگذاری چاه گز را امضا کردید یا خیر افزود: بنده هیچ صورتجلسه ای را نه امضا کردم و نه صورتجلسه ای تنظیم شده که ما امضا کنیم.

پورامینی بخشدار بخش مرکزی نیز در پاسخ به این سوال که چند درصد از روستاهای بخش مرکزی تحت پوشش اینترنت هست بیان داشت: 60 درصد از روستاههای بخش مرکزی تحت پوشش اینترنت پرسرعت هستند. در خصوص جاده سیروس آباد نیز نقشه برداری ها انجام شده و ده کیلومتر توسط شرکت تعاونی دهیاری ها در حال انجام هست 17 کیلومتر نیز کوه بری و کف شکنی انجام شده و باقیمانده مسیر نیز طی جلسه ای با استاندار پیگیری خواهد شد.

انتهای پیام/

 

 

https://www.dana.ir/1636230
ارسال نظر
نظرات