شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 14:44 منتشر شده در مورخ: 1399/05/22 شناسه خبر: 1636279
معاون کمیته امداد استان قزوین مطرح کرد

رشد ۹۱ درصدی کمک‌های مردم قزوین در عید قربان

رشد ۹۱ درصدی کمک‌های مردم قزوین در عید قربان
فرزاد فرهادی، معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان قزوین گفت: میزان کمک‌های جمع‌آوری شده مردمی برای عید قربان نسبت به مدت مشابه سال گذشته 91 درصد رشد داشته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ فرزاد فرهادی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین اظهار کرد: عید سعید قربان سال جاری با مشارکت و همراهی مردم نیکوکار استان قزوین توفیق خدمت به نیازمندان فراهم آمد.

وی ادامه داد: کمک بیش از سه میلیارد و 238 میلیون تومانی مردم نیکوکار استان قزوین در عید سعید قربان سال جاری به نسبت مدت مشابه سال گذشته با رقم بیش از یک میلیارد و 696 میلیون تومان، 91 درصد رشد داشته است.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی استان قزوین اضافه کرد: البته کمک مردم نیکوکار استان قزوین در این مدت در بخش نقدی با بیش از 27 میلیون تومان، 78 درصد و بخش غیرنقدی با بیش از 966 میلیون تومان، 923 درصد رشد داشته است.

وی افزود: امروز یکی از محل‌های مراجعه مردم نیکوکار استان، مراکز نیکوکاری است که میزان کمک‌های جمع‌آوری شده مردمی برای عید قربان نسبت به مدت مشابه سال گذشته 70 درصد رشد داشته است.

فرهادی عنوان کرد: مرحله دوم رزمایش همدلی با ایران همدل با عنوان "نهضت حسینی" آغاز شده است که امیدواریم با استفاده از تجربه رزمایش اول، سطح خدمت رسانی به محرومان را به لحاظ کمی و کیفی ارتقاء دهیم.

وی در پایان یادآور شد: در مرحله نخست رزمایش همدلی برای ایران همدل شاهد کمک بیش از 11 میلیارد و 500 میلیون تومانی مردم استان قزوین به نیازمندان بودیم که امیدواریم این رقم و سطح کمک‌ها در دور دوم رزمایش به رشد خدمت‌رسانی به محرومان منجر شود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1636279
ارسال نظر
نظرات