شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 17:09 منتشر شده در مورخ: 1399/05/22 شناسه خبر: 1636330

لیگ الماس دوومیدانی| تغییر زمان مسابقات دوحه/ پنجمین مرحله زودتر برگزارخواهد شد

لیگ الماس دوومیدانی| تغییر زمان مسابقات دوحه/ پنجمین مرحله زودتر برگزارخواهد شد
با اعلام کمیته برگزاری لیگ الماس مرحله پنجم این رقابت ها به میزبانی دوحه قطر زودتر از موعد برگزار خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از فدراسیون دوومیدانی، در آخرین به روز رسانی فدراسیون جهانی دوومیدانی مسابقه لیگ الماس دوحه که پیش از این قرار بود ۹ اکتبر سال جاری ۱۸ مهر ۹۹ برگزار شود، با تصمیم مسئولین برگزاری به ۲۵ سپتامبر موکول شد. با این تصمیم پنجمین مرحله لیگ الماس۲۰۲۰ زودتر از موعد قبلی و در۴ مهر سال جاری برگزار خواهد شد. به گفته مسئولین برگزاری ورزشکاران در۱۲ ماده در این مسابقه با هم به رقابت خواهند پرداخت.

در ادامه این به روز رسانی تور قاره ای سطح طلایی نایروبی که قرار بود ۲۶ سپتامبر۲۰۲۰ (۵مهر۹۹) برگزار شود، به دلیل شرایط ناشی از شیوع ویروس کرونا به تعویق افتاد و در اعلامی جدید قرار است این مسابقه در۳ اکتبر۲۰۲۰ (۱۲مهر۹۹) برگزار گردد.

بر اساس جدیدترین اعلامیه از سوی فدراسیون جهانی دوومیدانی در خصوص برگزاری مسابقات ماراتن، نیمه ماراتن و دوهای جاده ای، ماراتن فرانکفورت که تاریخ برگزاری آن۲۵ اکتبر۲۰۲۰ بود، لغو شد. جو شیندلر مسئول  برگزاری این ماراتن اعلام کرد: باید این واقعیت تلخ را بپذیریم که مجبوریم قدیمی ترین ماراتن آلمان را به دلیل شرایط موجود لغو نماییم، این تصمیم اجتناب ناپذیر است.

تاریخ مسابقات از سوی فدراسیون جهانی دوومیدانی به روزرسانی خواهد شد و احتمال جا به جایی و لغو مسابقات وجود خواهد داشت.

انتهای پیام

https://www.dana.ir/1636330
ارسال نظر
نظرات