شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 09:12 منتشر شده در مورخ: 1399/05/23 شناسه خبر: 1636419
نماینده مردم تبریز مطرح کرد؛

از طرح گشایش بی‌خبریم!/ تجربه تلخ بنزین نباید تکرار شود

از طرح گشایش بی‌خبریم!/ تجربه تلخ بنزین نباید تکرار شود
بیگی گفت: طرح گشایش اقتصادی رئیس جمهور، موضوعی مبهم است که هیچ کدام از جزئیات آن به اطلاع نمایندگان نرسیده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ احمد علیرضا بیگی، نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس یازدهم در گفت‌وگو با آناج با واکنش به وعده گشایش اقتصادی دولت که از هفته پیش مطرح شد، اظهار داشت: این طرح که در خبرگزاری ها و از زبان رئیس جمهور مطرح شده است، طرحی گنگ و مبهم است که حتی به مجلس شورای اسلامی هم ارسال نشده است.

وی افزود: چنین طرح هایی قبل از اعلام باید با کار کرشناسی در داخل دولت و سپس در مجلس به اطلاع نمایندگان برسد اما متاسفانه دولت طرحی خام و بدون هیچ مبنایی را اطلاع رسانی میکند و پس از آن شاهدیم که کل بازار و اقتصاد کشور تحت تاثیر قرار گرفته و دچار سردرگمی و آشفتگی میشود.

بیگی با بیان اینکه دولت در ساده ترین موضوعات دچار بی برنامه‌گی محض قرار دارد، ابراز داشت: نمونه بی تدبیری و بی برنامه گی دولت در برگزاری کنکور سراسر مشخص شد. در عرض چند ساعت برگزاری کنکور به چالشی اساسی در کشور تبدیل شد و آخر سر هم این موضوع با آن شرایط به اطلاع مردم رسید.

نماینده مردم تبریز در پاسخ به این سوال که واکنش نمایندگان به طرح اقتصادی دولت در صورت تصویب در جلسه سران قوا چیست تصریح کرد: ما معتقدیم که نهادهای اساسی کشور نباید از بین برود. مجلس در راس امور است و ما در ماجرای بنزین دیدیم که تصمیم سران قوا چه ضربه‌ای را به کشور وارد کرد. حتی مشخص نشد که مسئولیت آن اتفاقات با چه کسی بود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1636419
ارسال نظر
نظرات