شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 10:43 منتشر شده در مورخ: 1399/05/23 شناسه خبر: 1636452

رفیعی: همه جنبه منفی هشتگ را دیدند/ برخی‌ها به‌دنبال جوسازی هستند

رفیعی: همه جنبه منفی هشتگ را دیدند/ برخی‌ها به‌دنبال جوسازی هستند
هافبک تیم فوتبال سپاهان پس از انتشار پستی جنجالی در اینستاگرام گفت: هشتگی که گذاشتم این بود؛ گذشته‌مان را فراموش نکنیم اما متاسفانه همه جنبه منفی آن را دیدند

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سروش رفیعی در خصوص انتشار متنی در فضای مجازی که باعث ایجاد شائبه‌هایی شد، اظهار داشت: از نیم‌فصل دوم که در تیم فوتبال سپاهان حضور پیدا کردم، مردم اصفهان و هواداران به من محبت داشتند. همه چیز خوب بوده حتی در شرایطی که خوب نتیجه نگرفتیم، مخصوصا بازی با استقلال که از جام حذفی نیز حذف شدیم. پستی گذاشتم و مطالبی را توضیح دادم که باعث سوتفاهم شد  و از آن خوب برداشت نشده است. البته هشتگ گذشته‌مان را فراموش نکنیم را به اصرار یکی از مسئولان باشگاه به خاطر سوتفاهم‌ها برداشتم ولی در واقع نظرم ‌این ‌بود که مسائلی را برسانم.

هافبک سپاهان تصریح کرد: اولا تشکر کردم از هواداران سپاهان و گفتم که همیشه پشت ما بودند. خیلی مثبت گفتم که تمام توان و تلاشمان را برای ادامه راهمان می‌گذاریم. وقتی شما تشکر می‌کنید و بابت عدم نتیجه‌گیری عذرخواهی می‌کنید قطعا در آن مطلب، خودتان، تیم و هوادار را با یک هشتگ زیر سوال نمی‌برید. هشتگی که گذاشتم این بود؛ گذشته‌مان را فراموش نکنیم اما متاسفانه همه جنبه منفی آن را دیدند.

وی در‌گفت‌وگو با روابط عمومی باشگاه سپاهان عنوان کرد: مگر همین چندسال پیش سپاهان در ورزشگاه آزادی استقلال را حذف نکرد؟ چند روز پیش استقلال ما را برد و من هم به آن‌ها و هوداران شان تبریک گفتم. همین سپاهان قهرمان جام حذفی و لیگ بوده، نمی‌دانم چرا آن هشتگ منفی دیده شده، این هم گذشته مثبت بوده است. در صحبت‌های خودم اعلام کردم برای بزرگترین تیم‌های دنیا هم مقاطعی این اتفاقات می‌افتد. 

رفیعی در توضیح منظور خودش ادامه داد: منظورم این بود که گذشته خوبی بوده، اگر تیم‌های دیگر نظرشان ‌این است که امسال سپاهان نتیجه خوبی نگرفته، گذشته این تیم را هم ببینند. متاسفانه احساس می‌کنم تعدادی از دوستان نمی‌خواستند به این قضیه مثبت فکر کنند و این صحبت‌ها را مطرح و این جو را به وجود آوردند. خیلی از هواداران سپاهان هم خیلی خوب و مثبت نظرشان را گفتند که سپاهان تیم بزرگی بوده، همه این را می‌دانند. ان شاالله در ادامه کارمان را با موفقیت انجام می‌‌دهیم. نباید سو تفاهم شود. مطمئنا، خودم و تیمم و هواداران را با چنین صحبت‌هایی زیر سوال نمی‌برم. امیدوارم در همه جای زندگی قشنگ‌تر و مثبت‌تر فکر کنیم و زود قضاوت نکنیم.

 

انتهای پیام

https://www.dana.ir/1636452
ارسال نظر
نظرات