شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: فرهنگ و هنر
ساعت: 11:27 منتشر شده در مورخ: 1399/05/23 شناسه خبر: 1636474

تقدیر فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) از مسابقه قرآنی ترنم

تقدیر فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) از مسابقه قرآنی ترنم
سردار یزدی فرمانده سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) طی نامه‌ای از رئیس رسانه ملی برای تولید و پخش مسابقه قرآنی ترنم که از شبکه اول سیما پخش می‌شود، تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سردار محمد‌رضا یزدی فرمانده سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) طی نامه‌ای از رئیس رسانه ملی برای تولید و پخش مسابقه قرآنی ترنم که از شبکه اول سیما پخش می‌شود، تقدیر و تشکر کرد.

متن نامه به شرح زیر است.

برادر گرامی جناب آقای دکتر علی عسگری
رییس محترم سازمان صدا و سیما

باصلوات بر حضرت محمد و آل محمد و با احترام، نظر به اینکه در چند هفته اخیر شاهد پخش مسابقه قرآنی جذاب و معنوی ترنم از شبکه یک سیما هستیم که فضاسازی قرآنی و معنوی مناسبی در جامعه و بویژه نوجوانان ایجاد کرده است و باز خوردهای مناسبی در بین مردم و علاقه‌مندان کلام الهی و بویژه نوجوانان عزیز داشته است، جا دارد از اهتمام مسئولان محترم شبکه یک سیما و دست اندرکاران تهیه این مسابقه ویژه قرآنی که با فضاسازی مناسب روحیه ویژه‌ای در نوجوانان جهت انس و ارتباط با قرآن کریم و نیز شناسایی و معرفی نخبگان قرآنی نوجوان به عموم مردم ایجاد کرده است، تقدیر و تشکر نمایم.

امیدوارم با حمایت و اهتمام جنابعالی و مدیران محترم شبکه‌ها، زمینه تولید و پخش برنامه‌های تأثیرگذار و فرهنگ‌ساز قرآنی بیشتر شود و علاوه بر زحماتی که عزیزان شبکه قرآن و معارف سیما می‌کشند که قابل تقدیر نیز هستند، سایر شبکه ها هم در این امر مهم وارد شوند.

سرتیب۲ پاسدار محمدرضا یزدی
فرمانده سپاه حضرت محمدرسول الله (ص) تهران بزرگ

 

انتهای پیام

https://www.dana.ir/1636474
ارسال نظر
نظرات