شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 12:08 منتشر شده در مورخ: 1399/05/23 شناسه خبر: 1636482
مسئول بسیج پیشکسوتان سپاه انصار الحسین (ع):

پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت استان همدان برای اهدای خون اعلام آمادگی کردند

پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت استان همدان برای اهدای خون اعلام آمادگی کردند
محمدرضا عزتی با بیان اینکه پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت برای اهدا خون اعلام آمادگی کردند، گفت: با هماهنگی بهیاری سپاه، ۲۵ و ۲۶ مرداد ماه این امر در پایگاه انتقال خون مرکز استان و شهرستان های همدان انجام می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمدرضاعزتی، مسئول بسیج پیشکسوتان سپاه انصار الحسین (ع) استان همدان در گفتگو با خبرنگار عصر همدان؛ با اشاره به نذر و اهدا خون بسیجیان و رزمندگان اظهار کرد: با توجه به نیاز مبرم کشور به خون، پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت برای اهدا خون اعلام آمادگی کردند.

وی افزود: با هماهنگی بهیاری سپاه، اهدای خون در پایگاه انتقال خون  در مرکز استان و شهرستان های همدان ۲۵ و ۲۶ مرداد ماه انجام می شود.

مسئول بسیج پیشکسوتان سپاه انصار الحسین (ع) استان همدان با بیان اینکه اولویت بسیج پیشکسوتان قبل از اهدای خون رعایت پروتکل های بهداشتی است، عنوان کرد: برای جلوگیری از شیوع کرونا پذیرش در نوبت صبح و بعد از ظهر و در هر نوبت با ۱۵ نفر انجام می شود.

عزتی بیان کرد: بسته های بهداشتی حاوی ماسک، اسپری ضد عفونی و  دستکش یکبار مصرف تدارک دیده شده که به اهدا کنندگان داده می شود.

وی با بیان اینکه رزمایش اهدا خون با عنوان رزمایش سردار حاج حسین همدانی برگزار می شود، گفت: برنامه باحضور سردار مجیدی، فرمانده سپاه انصار الحسین (ع) و جمعی از رزمندگان و جانبازان دفاع مقدس می شود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1636482
ارسال نظر
نظرات