شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 09:20 منتشر شده در مورخ: 1399/05/24 شناسه خبر: 1636583
مدیر جهاد کشاورزی خلیل آباد خبر داد؛

جای خالی صنایع تبدیلی و تکمیلی در خلیل آباد/ از هرگونه طرح در قالب صنایع مرتبط با کشاورزی حمایت می‌کنیم

جای خالی صنایع تبدیلی و تکمیلی در خلیل آباد/ از هرگونه طرح در قالب صنایع مرتبط با کشاورزی حمایت می‌کنیم
شبان با بیان اینکه جای صنایع تبدیلی و تکمیلی در شهرستان خلیل اباد خالی است، گفت: از هرگونه طرحی در قالب صنایع تبدیلی و تکمیلی و صنایع مرتبط با کشاورزی را حمایت می کنیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح توس؛ محمود شبان، مدیر جهاد کشاورزی خلیل آباد روز گذشته در نشست خبری با اصحاب رسانه و خبرنگاران شهرستان که در دفتر مدیریت جهاد کشاورزی برگزار شد، اظهار داشت: از هرگونه طرحی در قالب صنایع تبدیلی و تکمیلی و صنایع مرتبط با کشاورزی را حمایت می کنیم.

وی با بیان اینکه سامانه ضد تگرگ یکی از صنایع مورد نیاز کشاورزی شهرستان است ولی متاسفانه استقبالی از سمت کشاورزان نمی شود، خاطرنشان کرد: خبرنگاران رابط بین مردم و جهاد کشاورزی هستند و تقاضا داریم که در سه مقوله سامانه ضد تگرگ، ابیاری نوین و سایبان باغات انار اطلاع رسانی لازم را به مردم داشته باشند.

مدیر جهاد کشاورزی خلیل آباد با تاکید بر اینکه جای صنایع تبدیلی و تکمیلی در شهرستان خالی است، تصریح کرد: جای کارخانه کنسانتره انگور، آبغوره، شیره و... در سطح شهرستان خالی است و ما آمادگی داریم مشاوره لازم را به سرمایه گذاران علاقه مند بدهیم.

 

کشاورزی خلیل آباد از جایگاه خوبی در سطح استان برخوردار است

حجت الاسلام مروجی نسب، نماینده ولی فقیه در جهاد کشاورزی خلیل آباد و بردسکن در این مراسم با بیان اینکه خبرنگار می تواند جایگاه شهرستان را ارتقاء یا کاهش دهند، اظهار داشت: جهاد کشاورزی شهرستان به مقوله خبر و خبر رسانی جایگاه ویژه ای دارد و یک نهاد پر خبر در سطح منطقه محسوب می شود.

وی با تاکید بر اینکه خبرنگاران رسالت ویژه ای بر عهده دارند و در ارتقاء جایگاه کشاورزی شهرستان می توانند تاثیرگذار باشند، خاطرنشان کرد: تولیدکنندگان با تمام تنگناهایی که وجود دارد در حال تولید و به دنبال جهش تولید مد نظر مقام معظم رهبری هستند.

نماینده ولی فقیه در جهاد کشاورزی خلیل آباد با اشاره به اینکه امروزه با الگو گیری از کارهای موفق در حوزه کشاورزی می توان محصولی خوبی را تولید کرد، افزود: موفقیت در توسعه سطح زیر کشت نیست و باید همین سطح زیر کشت را حفظ کنیم و آگاهی بهره وران را افزایش دهیم.

وی همچنین با بیان اینکه کشاورزی شهرستان از جایگاه خوبی در سطح استان بر خوددار است، تصریح کرد: خبرنگاران باید اهمیت ویژه ای به بخش کشاورزی با توجه به کشاورزی خیز بودن این منطقه داشته باشند.

مروجی نسب در پایان اذعان کرد: سعی و تلاش دشمن بر این است که جوانان و نوجوانان و مردم را تضعیف کند ولی مردم این نظام را از خود می دانند و دولت هم با وجود مشکلاتی که هست تسهیلات خوبی را در اختیار متقاضیان بخش کشاورزی گذاشته است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1636583
ارسال نظر
نظرات