شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 19:24 منتشر شده در مورخ: 1399/05/23 شناسه خبر: 1636596
مدیرصنایع جهادکشاورزی استان زنجان:

بی‌توجهی به حل مشکل استقرار صنایع تبدیلی در شهرک‌های صنعتی خدابنده و طارم

بی‌توجهی به حل مشکل استقرار صنایع تبدیلی در شهرک‌های صنعتی خدابنده و طارم
دادلویی با اشاره به استقرار صنایع تبدیلی در شهرک صنعتی خدابنده و طارم گفت: این مشکل چندین ساله همچنان برطرف نشده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ بهاره دادلویی در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; با اشاره به مشکل چندین ساله استقرار واحدهای صنایع تبدیلی در شهرک‌های صنعتی طارم و خدابنده اظهار کرد: این مشکل چندین سال است وجود دارد و همچنان پابرجاست.

وی تصریح کرد: هر چند که مسئولان مربوطه قول حل این مشکل را دادند اما تا به امروز این مشکل برطرف نشده و همچنان مشکل استقرار سرمایه‌گذاران جدید در شهرک صنعتی این دو شهرستان وجود دارد.

مدیرصنایع جهادکشاورزی استان زنجان با اشاره به اینکه خیلی از سرمایه گذاران ترجیح می دهند واحدهای تبدیلی را در زمین‌های خود راه اندازی کنند افزود: با این اقدام مشکلات زیست محیطی ایجاد می‌شود.

دادلویی با اشاره به اینکه ایجاد سردخانه‌ها در حوزه کشاورزی را در دستور کار داریم که اگر سرمایه‌گذاری در این حوزه اعلام آمادگی کند حمایت‌های لازم انجام می‌شود تاکید کرد: از همه سرمایه‌گذاران در حوزه صنایع تبدیلی حمایت لازم انجام می‌شود اما امسال اولویت ما حمایت از سرمایه‌گذاران در ایجاد سردخانه‌ها است.

وی با اشاره به مشکل تخصیص مجوز آب در استان زنجان تاکید کرد: در حال حاضر مشکل تخصیص آب یکی از مشکلاتی بوده که باعث تاخیر و جلوگیری از صدور مجوز راه اندازی صنایع تبدیلی در استان زنجان شده است.

مدیرصنایع جهادکشاورزی استان زنجان با بیان اینکه شرکت آب استان برای مجوز تاییدیه به صنایع کشاورزی خارج از شهرک‌های صنعتی نمی‌‌دهد ابراز کرد: این موضوع مشکلات و معضلی بزرگی برای استقرار واحدهای جدید صنعتی در خارج از شهرک‌های صنعتی شده است.

وی خاطر نشان کرد: مجوز آب برای واحدهای صنایع تبدیلی در خارج از شهرک‌های صنعتی کمتر صادر می‌شود.

دادلویی عنوان کرد: 90 درصد واحدهایی که خارج از شهرک‌های صنعتی هستند با این مشکل مواجه‌اند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1636596
ارسال نظر
نظرات