شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 13:00 منتشر شده در مورخ: 1399/05/24 شناسه خبر: 1636680
نماینده سابق مجلس شورای اسلامی:

سعیدجلیل نشست های خصوصی خود را برای انتخابات 1400 آغاز کرده است

سعیدجلیل نشست های خصوصی خود را برای انتخابات 1400 آغاز کرده است
نماینده سابق مجلس شورای اسلامی با اشاره به راه سخت اصولگرایان برای انتخابات سال 1400 گفت: برخی از چهره های اصولگرا مانند سعید جلیلی نشست های خصوصی خود را آغاز کرده اند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سیدحسین نقوی حسینی نماینده سابق مجلس شورای اسلامی گفت: اصولگرایان راه بسیار سختی را در پیش دارند و برعکس اینکه بعضی ها می گویند دولت بعدی دولت اصولگرایان است، من می‌گویم اصلا این طور نیست.

سید حسین نقوی حسینی نماینده سابق مجلس شورای اسلامی در واکنش به شایعه نقل شده از وی در ارتباط با تشکیل ستاد انتخاباتی سعید جلیلی ادامه داد: من نگفتم ستاد آقای جلیلی یا شخص دیگری تشکیل شده است. این نقل قول از طرف خودم را تکذیب می کنم. من عرض کردم افرادی که در عرصه انتخابات ریاست جمهوری فعال هستند و نشست‌های خصوصی برگزار می‌کنند که کسانی مثل آقای جلیلی هستند.

وی در ارتباط با حضور چهره‌های سیاسی در انتخابات پیش رو گفت: اصولگرایان راه بسیار سختی را در پیش دارند برعکس اینکه بعضی ها می گویند دولت بعدی دولت اصولگرایان است، من می‌گویم اصلا این طور نیست که به این راحتی درباره‌اش حرف می‌زنند وآن‌ها راه سختی در پیش دارند.

این فعال سیاسی تصریح کرد: مهم ترین سوال برای مردم این است که فرق این همه کاندیدا باهم چیست؟ همه می‌گویند با فساد باید مبارزه کنیم. همه می گویند بورس باید فعال شود. همه می گویند خصوصی سازی راه نجات کشور است. احمدی نژاد هم همین را می گوید او هم معتقد به خصوصی سازی و جذب سرمایه و توزیع عادلانه است.

 

نقوی حسینی در پایان گفت: مردم سوالشان این است که چه کسی رویکرد متفاوتی برای انتخابات آتی دارد. طی چند دهه گذشته همه رویکردها گفته شده است. الان مردم منتظر یک رویکرد نو هستند اینکه میگویند اصولگرایان حتما به راحتی رئیس جمهور آتی خواهند بود اشتباه است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1636680
ارسال نظر
نظرات