شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 11:07 منتشر شده در مورخ: 1399/05/25 شناسه خبر: 1636878
یادداشت؛

تخریب فعالان رسانه ای کردستان با چه هدفی؟

تخریب فعالان رسانه ای کردستان با چه هدفی؟
نیروی انسانی توانمند و نخبه از مهترین سرمایه های هر ملتی محسوب می شوند و در طول تاریخ بشریت هر کشوری که بر نیروی انسانی خویش تمرکز داشته و برای تعالی آن ها سرمایه گذاری کرده است تاریخ سازی کرده و نام خود را در جهان ثبت کرده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از کردتودی، در تاریخ ایران اسلامی نیز همواره ستاره های درخشانی در بین اقشار مختلف مردم بوده اند که با نقش آفرینی خود زمینه ساز خدمات ارزنده ای بوده اند.

دشمنان کشورمان نیز با هدف قرار دادن این افراد همواره سعی کرده اند ملت ایران را از نعمت وجود آنان محروم کنند.

روشنگری و بصیرت افزایی نیازی مبرهن بوده و در این مسیر فعالان رسانه ای به عنوان رهبران فکری و روشنگری در جامعه دارای جایگاهی ویژه در معادلات فرهنگی و اجتماعی هستند.

فعالان رسانه ای طی یک قرن اخیر نقش مهمی در پیشبرد امور کشورمان داشته اند و استان کردستان نیز از این امر مستثنی نیست.

با پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و بروز تحولات فرهنگی و اجتماعی شاهد تحولات گسترده ای در حوزه رسانه نیز بودیم و همین امر برای دشمنان خارجی و مزدوران و عوامل داخلی آنان خوش نیامد لذا دست به تخریب و ارعاب گسترده خبرنگاران زدند.

دشمنان به خوبی می دانند که رسانه بزرگترین اسلحه برای استیلا بر جوامع مختلف است و از این ابزار برای پیشبرد اهداف خود به شیوه ای گسترده استفاده می کنند.

شرایط ویژه فرهنگی, قومیتی و جغرافیایی استان کردستان موجب شده که دشمنان همواره چشم طمع به این خطه از میهن اسلامی داشته باشند و این مهم طی چهار دهه اخیر و پس از پیروزی انقلاب اسلامی به عینه برای همگان روشن شد.

با گذشت چهار دهه از توطئه های دشمنان در این منطقه و جنایت های مزدوران داخلی آن ها شاهد نوعی فاصله گیری و دورشدن بسیاری از اذهان کردستانی از این حوادث هستیم و این مهم به مذاق دشمنان و عوامل فریب خورده آنان خوشایند نیست لذا به هر شیوه ای سعی دارند که جلوی بصیرت افزایی و روشنگری در جامعه کردستان را بگیرند و در این مسیر نیز متولیان روشنگری و بصیرت افزایی که فعالان رسانه ای هستند را نشانه گرفته اند.

خبرنگاران متعهد کردستانی با وجود تخریب های گسترده ای که توسط دشمنان خارجی و مزدوران داخلی آنان علیهشان در فضای مجازی و حقیقی صورت می گیرد همچنان استوار ایستاده اند و در این مسیر پا پس نکشیده اند و این امر موجب عصبانیت دشمنان و مزدورانشان شده است.

اگر نگاهی اجمالی به رسانه های ضدانقلاب و وابسته به استکبار جهانی بیاندازیم شاهد بیشترین تخریب ها علیه قشر رسانه کردستان هستیم و حتی کار به جایی رسیده است که دشمنان مراسم یا نشست کوچکی که موجب گردهمایی و همگرایی بیشتر فعالان رسانه ای کردستان می شود را نیز بر نمی تابند و علیه آن به توطئه پراکنی می پردازند.

بدون شک این تخریب ها و توطئه ها علیه فعالان رسانه ای هیچگاه پایانی نخواهد داشت چرا که دشمنان از بیداری و بصیرت ملت ایران می ترسند و در این راستا نیز چشمان و گوش های بیدار جامعه را نشانه گرفته اند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1636878
ارسال نظر
نظرات