شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 12:41 منتشر شده در مورخ: 1399/05/25 شناسه خبر: 1636962
فرماندار زنجان:

بازگشایی مساجد در زنجان/ مراسم عزاداری در داخل حسینیه‌ها و مساجد برگزار نمی‌شود

بازگشایی مساجد در زنجان/ مراسم عزاداری در داخل حسینیه‌ها و مساجد برگزار نمی‌شود
عسگری فرماندار زنجان با اشاره به اینکه فردا تصمیم نهایی ستاد کرونا در مورد برگزاری مراسمات ماه محرم اعلام خواهد شد گفت: مراسمات عزاداری در داخل حسینیه‌ها و مساجد برگزار نمی‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ رضا عسگری در گفت وگو با موج رسا; در مورد بازگشایی مساجد اظهار کرد: مساجد در زمان نماز به صورت نیم ساعته با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود.

وی با اشاره به تصمیم ستاد کرونا در خصوص برگزاری برنامه‌های ماه محرم تصریح کرد: امروز در جلسه‌ای مباحث برنامه‌های ماه محرم مطرح شد ولی تصمیم نهایی هنوز اعلام نشده و بعد از بررسی کامل نتایج نهایی اعلام خواهد شد.

فرماندار زنجان عنوان کرد: آن چیزی که از نتایج کلی مسلم است و در گذشته نیز اعلام شد برگزاری دسته‌های عزاداری را در ماه محرم نخواهیم داشت.

وی ابراز کرد: مراسمات در خارج از حسینیه‌ها و مساجد‌ها در فضای باز برگزار خواهد شد و ضوابط بهداشتی توسط ستاد کرونای استان زنجان اعلام خواهد شد.

عسگری تاکید کرد: با مداحین و مسئولین هیئت‌ها صحبت‌هایی که داشتیم همه آنها موافق برگزاری مراسمات برمبنای تصمیم ستاد کرونا بودند که فردا نتیجه نهایی ستاد کرونا استان در خصوص برنامه‌های ماه محرم اعلام خواهد شد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1636962
ارسال نظر
نظرات