شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 15:10 منتشر شده در مورخ: 1399/05/25 شناسه خبر: 1637016
رئیس مجمع نمایندگان استان قزوین:

جهت‌گیری بودجه قزوین باید در حوزه راه و آب متمرکز شود

جهت‌گیری بودجه قزوین باید در حوزه راه و آب متمرکز شود
لطف الله سیاهکالی مرادی، رئیس مجمع نمایندگان استان قزوین با اشاره به وضعیت نامناسب راه‌های روستایی و اعتبارات محدود نگهداری راه‌ها گفت: برای حل مشکلات این حوزه باید جهت‌گیری بودجه استان را به سمت راه و آب سوق داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از خبرنگار اجتماعی صبح قزوین، لطف الله سیاهکالی مرادی امروز(شنبه)در نشست شورای اداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین اظهار کرد: بخش احداث و نگهداری راه‌ها همیشه با بحران و سختی گره خورده است و هنوز بعد از گذشت چهل سال از انقلاب اسلامی ما در این زمینه مشکلات و کمبودهای زیادی داریم.

وی اضافه کرد: مجلس و دولت فارغ از هر نوع گرایش و سلیقه سیاسی در ارائه خدمت همدل و متحد است و گرایش سیاسی مدیران هیچ ارتباطی به نحوه ارائه خدمات ندارد مگر آن که مدیری نخواهد به درستی کار خود را انجام دهد که مجلس در جایگاه نظارتی در این خصوص ورود می‌کند.

سیاهکلی با اشاره به بدهی ۱۱۳ میلیارد تومانی راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین به پیمانکاران گفت: این میزان بدهی نه یک عملکرد ضعیف بلکه نشانه عملکرد موفق یک مدیر اجرایی است؛ چراکه بر خلاف تصور عمومی، مدیر موفق آن است که بیشتر از بودجه تخصیص یافته فعالیت کرده و بدهکاری داشته باشد.

نماینده مردم قزوین در مجلس گفت: در نظام تخصیص بودجه هم ردیف اعتبارات را بر اساس هزینه‌های انجام شده و میزان بدهی‌ها تخصیص می‌دهند که این برای اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین یک امتیاز است.

سیاهکلی گفت: هر مدیری باید بتواند چند برابر بودجه استانی را از کشور بگیرد که خوشبختانه این اداره کل در این زمینه با موفقیت عمل کرده و قابل تقدیر است.

رئیس مجمع نمایندگان استان قزوین در مجلس بیان کرد: به منظور بررسی و رفع چالش‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین، مجمع نمایندگان در هفته‌های آینده نشست مشترکی با وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور خواهد داشت تا بتوانیم به یک تصمیم مناسب برای افزایش اعتبارات و حل مشکلات راه‌ها و صنعت حمل و نقل جاده‌ای استان برسیم.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1637016
ارسال نظر
نظرات