شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 15:36 منتشر شده در مورخ: 1399/05/25 شناسه خبر: 1637062
استاندار لرستان:

تعیین مجازات برای افرادی که دستورالعمل‌های بهداشتی را رعایت نکنند

تعیین مجازات برای افرادی که دستورالعمل‌های بهداشتی را رعایت نکنند
استاندار لرستان رعایت نکات بهداشتی در تمامی حوزه ها را ضروری عنوان کرد و گفت: عدم رعایت دستورالعمل های بهداشتی با مجازات همراه خواهد بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سفیرافلاک، جلسه ویدئو کنفرانس ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا امروز به ریاست رئیس جمهور و با حضور استانداران سراسر کشور برگزار شد.

سید موسی خادمی استاندار لرستان اظهار داشت: در جلسه امروز ستاد ملی مدیریت کرونا موضوعات مهمی در رابطه با آئین نامه تعیین مجازات عدم رعایت دستورالعمل های بهداشتی مطرح و به تصویب رسید.

وی افزود: بر اساس این آئین نامه در صورت عدم رعایت نکات بهداشتی در ادارات و مراکز دولتی مجازات هایی از قبیل تذکر، کسر حقوق و حتی تا سه ماه انفصال از خدمت، اعلام و اختیار اجرای آنها برعهده مدیران دستگاه های اجرایی گذاشته شده است.

سید موسی خادمی با اشاره به اعمال مجازات تخطی اصناف از دستورالعمل های بهداشتی عنوان کرد: مشاهده هرگونه عدم رعایت نکات بهداشتی در اصناف نیز جرائمی مانند تذکر، عدم تمدید پروانه فعالیت و پلمپ را به دنبال خواهد داشت.

وی بیان کرد: چگونگی برگزاری مراسم عزاداری محرم از دیگر موارد مطرح شده در جلسه امروز بود که نهایتاً مقرر شد برای افرادی که پروتکل های بهداشتی را رعایت نکنند، مجازات هایی منظور شود.

استاندار لرستان موضوع نحوه پرداخت تسهیلات کرونا به متقاضیان را از مصوبات مهم جلسه عنوان کرد و گفت: با توجه به مصوبه ستاد ملی، متقاضیان دریافت تسهیلات مربوط به کرونا در صورتیکه چک برگشتی داشته باشند، مانعی در پرداخت تسهیلات نخواهند داشت و بانکها موظف به همکاری در این رابطه هستند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1637062
ارسال نظر
نظرات