شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 15:28 منتشر شده در مورخ: 1399/05/26 شناسه خبر: 1637467
فرماندار پارس آبادمغان:

رقابت 2 هزار 568 کنکوری در پارس آباد/ مردم نذورات را به کمک مومنانه سوق دهند

رقابت 2 هزار 568 کنکوری در پارس آباد/ مردم نذورات را به کمک مومنانه سوق دهند
ابراهیم امامی خواستار هدایت نذورات خیرین حسینی به سمت جیره خشک و کمک های معیشتی مومنانه شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ابراهیم امامی در گفتگو با خبرنگار  پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، اظهار داشت: برای برگزاری کنکور سراسری در  ۳۰ و ۳۱ مرداد جهت  رقابت 2 هزار 685 داوطلب در ۵ مدرسه و دو دانشگاه طی ۴ نوبت با رعایت پروتکل های بهداشتی آماده هستیم.

وی افزود: در این آزمون که با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار خواهد شد یک هزار و 174 داوطلب خانم و یک هزار 511 داوطلب آقا خواهد بود.

فرماندار پارس آباد همچنین از ابلاغ  رعایت فاصله صندلی کنکوری ها براساس دستوالعمل جدید بهداشتی خبر داد و گفت: فاصله صندلی داوطلبان در جلسه آزمون ۱۸۰ سانتی متر اعلام شده و تعداد عوامل اجرایی این آزمون نیز افزایش یافته است.

وی به برگزاری مراسمات ماه محرم نیز اشاره کرد و تصریح کرد: شور و شعور حسینی در مراسمات باید نمود داشته باشد اما نباید اجازه سو استفاده به بدخواهان نظام داده شود.

امامی همچنین خواستار هدایت نذورات خیران و حسین به سمت جیره خشک و کمک های معیشتی مومنانه شد و گفت: در ماههای گذشته مردم خیر منطقه کمک های مومنانه و همدلانه به ارزش بسیار بالایی را به همشهریان نیازمند و آسیب دیده نموده اند که شایسته تقدیر  و پیش خدا دارای اجر آخروی است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1637467
ارسال نظر
نظرات