شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 19:21 منتشر شده در مورخ: 1399/05/27 شناسه خبر: 1637844
معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار خراسان شمالی:

آموزش های فنی و حرفه ای به سمت تقاضا محور بودن گام بردارند

آموزش های فنی و حرفه ای به سمت تقاضا محور بودن گام بردارند
ولی الله حیاتی گفت: در آموزش های سازمان فنی و حرفه ای از سمت عرضه محور بودن به سمت تقاضا محور بودن گام برداشته شود تا آموزش هایی عرضه شود که براساس بازار کار موجود در استان باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از عصراترک، ولی الله حیاتی، معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار خراسان شمالی پیش از ظهر امروز در شورای آموزش و پرورش و سومین جلسه شورای پشتیبانی سواد آموزی استان خراسان شمالی اظهار داشت: مبنای بازگشایی مدارس تصمیمات ستاد ملی کرونا است که تاکنون تاریخ ۱۵ شهریور اعلام شده است اما کیفیت بازگشایی مدارس در جلسه آتی ستاد ملی کرونا اعلام خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه آموزش های سازمان فنی و حرفه ای از سمت عرضه محور بودن به سمت تقاضا محور بودن گام بردارند، گفت:  باید توجه باشد و در دستور کار قرار بگیرد که آموزش هایی که در سازمان فنی و حرفه ای ارائه می شود براساس بازار کار موجود در استان باشد.

این مقام مسئول با بیان اینکه زمان تعیین شده برای ارتقا میانگین سطح سواد استان تا دهه فجر سال جاری است، خاطرنشان کرد: سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان برای جذب منابع مالی پیش بینی شده جهت اجرای تفاهم نامه ارتقا باسوادی کشور باید پیگیر امور باشد و موانع را برطرف کند.

حیاتی یادآور شد: سازمان بهزیستی استان در موضوع خانواده های بی سرپرست و ‌بدسرپرستی که مشکل آموزش دارند ورود جدی پیدا کند و اطلاعات مورد نیاز را در اختیار آموزش و پرورش قرار دهد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1637844
ارسال نظر
نظرات